Netflix: ⚔️ Świętuj Dzień Wiedźmina 16 grudnia i wyrusz w podróż na Kontynent dzień przed oficjalną premierą serialu! ⚔️

Newsy
czwartek, 09 grudnia 2021 727 Wyświetleń 0 Komentarzy
Netflix: ⚔️ Świętuj Dzień Wiedźmina 16 grudnia i wyrusz w podróż na Kontynent dzień przed oficjalną premierą serialu! ⚔️

Historia Geralta z Rivii, najsłynniejszego zawodowego pogromcy potworów, została opowiedziana po raz pierwszy 35 lat temu. 16 grudnia 1986 roku na łamach magazynu „Fantastyka” opublikowano opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego pt. „Wiedźmin”.

Z okazji tego jubileuszu Netflix, magazyn „Nowa Fantastyka” oraz Miasto Łódź zapraszają do celebrowania Dnia Wiedźmina – wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich fanów uniwersum! Świętowanie już trwa, a jego finał przypada na dzień światowej premiery serialu Wiedźmin na Netflix – 17 grudnia.

Przeznaczenie przyniesie fanom wiele atrakcji:

  • Do 10 grudnia trwa konkurs, w którym można zawalczyć o zaproszenia na specjalny pokaz 2. sezonu serialu. Na wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż na Kontynent przed oficjalną premierą czeka test wiedzy na temat uniwersum, a Ci, którzy najlepiej przejdą próbę, otrzymają wyjątkowe wiedźminskie nagrody. Aby spróbować swoich sił, wystarczy wejść na stronę https://premierawiedzmina.pl/ i odpowiedzieć na pytania konkursowe.
  • Aż 1000 zwycięzców będzie mogło obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu i dołączyć do wirtualnego wydarzenia z udziałem obsady i twórców. Transmisja rozpocznie się w czwartek 16 grudnia  o  godz. 19.30.
  • Na fanów wiedźmińskiego uniwersum niespodzianki czekają również w Łodzi – miejscu urodzenia Andrzeja Sapkowskiego – autora kultowej sagi, na podstawie której powstał serial Netflix.
  • A już 11 grudnia będzie można wygrać również limitowane, jubileuszowe wydanie „Nowej Fantastyki”, które ukaże się z okazji 35-lecia Wiedźmina. Więcej informacji i ogłoszeń o Dniu Wiedźmina będzie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *