Neill Blomkamp i EA prezentują aktorski zwiastun Anthem

Newsy
wtorek, 12 lutego 2019 588 Wyświetleń 0 Komentarzy
Neill Blomkamp i EA prezentują aktorski zwiastun Anthem

NEILL BLOMKAMP WE WSPÓŁPRACY Z EA I BIOWARE TWORZY ZWIASTUN AKTORSKI „CONVICTION”

Neill Blomkamp, nominowany do Oskara reżyser filmów „Dystrykt 9”, „Elizjum” i „Chappie”, we współpracy z Bioware oraz EA stworzył „Conviction”, oryginalny krótkometrażowy film fabularny oparty na motywach z nadchodzącej gry Anthem™. W „Conviction”, Blomkamp ożywia ogromny świat Anthem własną, oryginalną historią osadzoną dekady przed fabułą gry. Widzowie będą mieli możliwość obcowania z unikalnym stylem Blomkampa, który tworzy fotorealistyczne efekty wizualne i łączy je z rzeczywistym światem – a to wszystko w realiach nadchodzącej gry!

Krótka zapowiedź dzieła Blomkampa „Conviction” jest już dostępna, pełen zwiastun zostanie opublikowany 14 lutego na kanale Oats Studios. Widzowie zobaczą znany z gry Fort Tarsis oraz freelancerów, którzy w nim żyją. Freelancerzy, używający Javelinów (egozszkieletów), zmierzą się głównym antagonistą i przywódcą frakcji Dominion – Monitorem.

„Byłem naprawdę zachwycony tym niesamowitym światem, jaki BioWare stworzył, gdy po raz pierwszy zobaczyłem Anthem” – powiedział Neill Blomkamp. „Conviction przedstawia narrację, która obejmuje piękny i wciągający świat, gotowy do eksploracji przy użyciu potężnych Javelinów. Świat, w którym na każdej skalnej półce i każdej dolinie czai się niebezpieczeństwo.”

W Anthem gracze mogą dołączyć do maksymalnie trzech przyjaciół, aby wspólnie eksplorować i walczyć w niebezpiecznym, tajemniczym świecie ze wspaniałymi postaciami i unikalną historią. Jako freelancerzy, gracze założą egzoszkielety, które uczynią ich potężnymi bohaterami z silną bronią i niesamowitymi specjalnymi umiejętnościami oraz pomogą im przetrwać w ciągle zmieniającym się, niedokończonym świecie. Gracze będą mogli dostosować i spersonalizować swoje Javeliny dzięki unikalnym wzorom i wyposażeniu. Wspólnie podejmą wyzwanie, aby odkryć tajemnice świata, pokonać śmiercionośnych wrogów i zdobyć legendarne przedmioty, a także stworzą własną historię walcząc z Dominium – okrutną, militarystyczną frakcją.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.