NEED FOR SPEED HEAT DOSTĘPNY JUŻ 8 LISTOPADA. PRZEKROCZ WSZELKIE GRANICE.

Newsy
środa, 14 sierpnia 2019 710 Wyświetleń 0 Komentarzy
NEED FOR SPEED HEAT DOSTĘPNY JUŻ 8 LISTOPADA. PRZEKROCZ WSZELKIE GRANICE.

Bogaty system ulepszeń, autentyczny klimat miejskiej kultury samochodowej, otwarty świat i wciągająca fabuła to elementy, które napędzają nową grę Need for Speed.

Już 19 sierpnia, na targach Gamescom, podczas inauguracyjnej nocy na żywo odbędzie się pokaz rozgrywki.

Gra rozszerza i pogłębia wszystko to, co fani Need for Speed™ kochają najbardziej – możliwość personalizacji, autentyczny miejski klimat i wciągającą fabułę, która nie pozwala się oderwać od rozgrywki.

Need for Speed Heat pozwoli fanom odwiedzić Palm City. To zupełnie nowy otwarty świat wyścigów ulicznych, w którym każdy może stać się kimś. Za dnia gracze biorą udział w Speedhunters Showdown. To legalne zawody, w których mogą zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Nocą kierowcy ryzykują, budując swoją reputację w nielegalnych wyścigach. Można się tutaj natknąć na skorumpowaną policję, która bez skrupułów zgarnie każdego kierowcę i zawartość jego portfela. Szeroka droga, ryzyko i nieskrępowana jazda. W tej grze każdy może dołączyć do ekipy, odpicować swój garaż i uczynić miasto swoim placem zabaw.

„W grze będzie więcej możliwości, niż kiedykolwiek. Gracze będą mogli wyrazić siebie i zyskać sławę w mieście na swój sposób” – mówi Riley Cooper, dyrektor kreatywny Ghost Games. „Nasi fani od dawna zgłaszali, że chcą więcej aut, więcej modyfikacji i wyzwań. My zaś chcemy podkręcić każdy z tych aspektów do granic możliwości. Każdy będzie mógł puścić wodzę fantazji, niezależnie od tego, czy mówimy o wyglądzie postaci, osiągach samochodu, czy stylu jazdy”.

Gracze, którzy zamówią Edycję Standardową w przedsprzedaży, otrzymają Mitsubishi Evolution X z edycji K.S. Zamówienie przedpremierowo Edycji Specjalnej gwarantuje także dostęp do trzech innych aut z edycji K.S (BMW i8 Coupe, Mercedesa C63 AMG Coupe i Chevroleta Corvette Grand Sport). Gracze otrzymają także rzadkie stroje postaci oraz premię do funduszy i reputacji. Każdy, kto zamówi przedpremierowo Need for Speed Heat ze sklepu w grze Need for Speed Payback na dowolną platformę, otrzyma także 10% zniżki jako nagrodę lojalnościową *.

Need for Speed Heat na Xbox One, PlayStation® 4 i PC będzie mieć premierę już 8 listopada 2019 r. Wskocz do gry już 5 listopada 2019 r. dzięki EA Access i Origin™ Access Basic, aby móc się cieszyć nawet 10 godzinami rozgrywki w ramach przedpremierowej wersji próbnej. Możesz też zarejestrować się w programie Origin Access Premier i otrzymać pełen dostęp na PC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *