NBA 2K18 na Nintendo Switch w sprzedaży

Newsy
czwartek, 19 października 2017 527 Wyświetleń 0 Komentarzy
NBA 2K18 na Nintendo Switch w sprzedaży

Z przyjemnością informujemy, że gra NBA 2K18 na konsolę Nintendo Switch jest już w sprzedaży w naszym kraju. Gra dostępna jest w angielskiej wersji językowej. Uwaga, tytuł wymaga posiadania karty microSD z przynajmniej 32GB miejsca wolnego oraz 5GB wolnego miejsca na dysku konsoli.

 

Zobacz zwiastun prezentujący rozgrywkę na Nintendo Switch.

 

NBA 2K18 wprowadziło do rozgrywki zupełnie nowe tryby, niedostępne wcześniej w serii NBA 2K. W trybie The Neighborhood rozgrywka  jest osadzona w środowisku, składającym się z kilku lokacji, które gracz może odwiedzić i wejść w interakcje z innymi użytkownikami. Zdobywane doświadczenia opiera się na każdej akcji wykonanej przez gracza, nieważne czy jest to uczestnictwo w treningach czy tatuowanie się w lokalnym studio. Ocena gracza całkowicie bazuje na tym, w jaki sposób rywalizuje z innymi graczami, dając mu możliwość pełnego czerpania satysfakcji z rozgrywki NBA 2K18. Drugą nowością w NBA 2K18 jest Road to 99, czyli meta gra, w której gracze nagradzani są za ulepszanie statystyk MyPLAYER, niezależnie od wybranego przez nich trybu gry. Obecny jest również zunifikowany system odznaczeń, dostępny w Pro-Am, Park  oraz podczas całej drogi przez MyCAREER. Atrybuty, animacje i odznaczenia łącznie definiują styl gry zawodników, podczas całej drogi modyfikacji statysty w modelu Road to 99.

 

Na okładce NBA 2K18, kolejnej części najbardziej popularnej i najlepiej sprzedającej się serii gier o tematyce NBA, pojawił się do niedawna rozgrywający drużyny Cleveland Cavaliers, a obecnie obrońca w Boston Celtics – Kyrie Irving. Jest to pierwszy raz kiedy Irving został pokazany na okładce gry NBA 2K i pokrywa się to ze szczytowym momentem w jego karierze, następując po latach jego dominacji w drużynie Cavaliersów, ponownym wystąpieniu podczas Finałów NBA tego sezonu oraz głośnym transferze do drużyny Boston Celtics.

 

Przypominamy, że w sprzedaży znajduje się NBA 2K18 na PlayStation3, PlayStation4, Xbox One oraz Xbox 360.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.