Najnowszy zwiastun serialu „Ciemny kryształ: Czas buntu”

Newsy
środa, 14 sierpnia 2019 555 Wyświetleń 0 Komentarzy
Najnowszy zwiastun serialu „Ciemny kryształ: Czas buntu”

Netflix opublikował zwiastun serialu Ciemny kryształ: Czas buntu, który zadebiutuje w ofercie 30 sierpnia 2019r.

Niech zapłonie ogień rebelii! Deet, Rian i Brea wyruszają w epicką podróż, by odnaleźć nadzieję wśród mroku, ocalić świat Thra i odkryć swoje przeznaczenie. Nic już nie będzie tak jak dawniej.

„Ciemny kryształ: Czas buntu” to serial oryginalny Netflix stworzony przez Jim Henson Company i wizjonerskiego reżysera Louisa Leterriera. Premiera już 30 sierpnia.

Ciemny kryształ: Czas buntu ponownie zabiera widzów na planetę Thra, gdzie trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażającą prawdę o mocy Skeksów i wyrusza w epicką podróż, aby rozpalić płomień rebelii i ocalić świat od zagłady.

Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 r. serial Ciemny kryształ: Czas buntu opowiada zupełnie nową, epicką historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami Ciemnego Kryształu. Produkcja Netflixa zrealizowana została z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych i nowatorskich efektów specjalnych. Planeta Thera powoli umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów postanawiają oni wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *