Nadciąga burza, czyli nowy zwiastun Ghost of Tsushima już dostępny!

Newsy
poniedziałek, 29 czerwca 2020 382 Wyświetleń 0 Komentarzy
no-cover

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o premierze najnowszego zwiastuna gry studia Sucker Punch zatytułowanego „Nadciąga burza”. Gra opowiadająca o losach samuraja Jina, zadebiutuje na PlayStation 4 już 17 lipca. Ghost of Tsushima jest dostępne w przedsprzedaży w PlayStation Store, oraz u wybranych partnerów handlowych.

Wolność za wszelką cenę

Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Rozpoczyna niesamowitą przygodę, walcząc o wolność Cuszimy. W jej trakcie musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę – ścieżkę Ducha.

Zwiastun w polskiej wersji językowej można znaleźć pod tym linkiem.

Ghost of Tsushima – informacje

Pod koniec XIII wieku imperium mongolskie unicestwiało całe narody w ramach swojej kampanii podboju Wschodu. Wyspa Cuszima to jedyne, co stoi na drodze pomiędzy Japonią kontynentalną a nadciągającą potężną flotą mongolską prowadzoną przez bezlitosnego i przebiegłego generała Khotun Khana.

Gdy wyspa płonie po pierwszej fali mongolskiego ataku, samurajski wojownik Jin Sakai zostaje jednym z ostatnich członków swojego klanu. Jin jest gotów podjąć wszelkie możliwe działania, aby chronić swój lud i odzyskać swój dom. Musi odłożyć na bok tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby wymyślić nową ścieżkę – ścieżkę Ducha – i wziąć udział w niestandardowej walce o wyzwolenie wyspy Cuszima.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *