Na podbój nieznanego świata wyruszymy 10 września

Newsy
poniedziałek, 15 lipca 2019 451 Wyświetleń 0 Komentarzy
Na podbój nieznanego świata wyruszymy 10 września

NA PODBÓJ NOWEGO ŚWIATA WYRUSZYMY 10 WRZEŚNIA. 

GREEDFALL Z DATĄ PREMIERY

 

Przygoda nadchodzi! Poznaliśmy datę premiery gry Greedfall, w której gracze wyruszą w podróż na tajemniczą wyspę, gdzie będą mogli wykuć swoją własną historię odkrywcy. Najnowszy tytuł od studia Spiders znajduje się w planie wydawniczym CDP. Gra w wersji fizycznej będzie dostępna na platformy Playstation 4 oraz Xbox One. Premiera 10 września 2019 r.

Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Dołącz do wyprawy pod wodzą gubernatora Constantina D’Orsaya i odkryj nowy, tajemniczy i przesiąknięty magią świat. Czy przyłączysz się do jednej z nowych kolonii, czy też stanie po stronie tubylców w walce o ich wolność?

Charakter gry Greedfall opiera się na wolności wyborów, przed jakimi staną gracze. Podejmowane decyzje pomogą budować przyjaźnie, łamać raz zawarte sojusze, rozbudzać konflikty i kształtować przyszłość całej wyspy. W podróży po nowym świecie do odkrywania sekretów nie wystarczą jedynie umiejętności w walce z przeciwnikami. Na pozycję gracza wpływ mieć będą wszystkie dokonywane wybory, nawet takie jak dobór towarzysza czy umiejętnie poprowadzony dialog.

Grę na platformy Playstation 4 i Xbox One nakładem CDP będzie można nabyć w dobrych sklepach z grami. Szczegóły wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *