Multikino partnerem 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Newsy
czwartek, 20 grudnia 2018 567 Wyświetleń 0 Komentarzy
Multikino partnerem 27. finału  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sieć kin Multikino dołącza do grona ogólnopolskich partnerów wspierających 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 r.

Multikino po raz drugi postanowiło wesprzeć zbiórkę w ramach fundacji WOŚP. W dniu wielkiego finału w 32 kinach sieci znajdujących się w całej Polsce spotkać będzie można wolontariuszy zbierających na nowoczesny sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dodatkowo Multikino zaprasza wszystkich wolontariuszy WOŚP, którzy będą chcieli ogrzać się, na ciepłą herbatę.

Ponadto Multikino ponownie objęło patronatem bieg „Policz się z cukrzycą” organizowany w Warszawie w dniu finału. Jak co roku uczestnicy przebiegną 5 km przez główne ulice stolicy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

W ramach współpracy w Multikinach przeprowadzona zostanie kampania promocyjna 27. finału WOŚP. Kampania on- oraz off-screen wystartuje już 20 grudnia i potrwa aż do dnia finału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *