Newsy

Mount & Blade: Warband zadebiutuje na rynku 16 września!

środa, 31 sierpnia 2016 1046 Wyświetleń 0 Komentarzy

Mount & Blade: Warband – wreszcie będzie dostępny na konsolach. Gracz trafi do wyjątkowego świata osadzonego w średniowieczny realiach. Mount&Blade: Warband zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One już 16 września.

Mount & Blade Warband_Screenshot_ (4)

Mamy możliwość sami wybierać ścieżkę, którą będziemy kroczyć – możemy handlować, wojować z innymi frakcjami, przeciągać przywódców na swoją stronę dzięki umiejętnym sojuszom, a nawet stanąć na ślubnym kobiercu, by zjednoczyć niektóre ziemie. Mount & Blade: Warband oferuje totalną swobodę i nieliniowość.

Dodatkowo grę wyróżniają intuicyjny system walki średniowiecznej, realne odwzorowanie najważniejszego oręża z epoki takiego jak miecze, łuki, lance i tarcze, dający wiele możliwości system kreacji postaci, imponujących rozmiarów, pełen dodatkowych aktywności otwarty świat oraz epickie bitwy na wielką skalę. Ostatecznym celem w Mount & Blade: Warband jest tron królestwa Calradii. Sposób w jaki zostanie on osiągnięty zależy od każdego z graczy.

Na uwagę zasługuje również oryginalna rozgrywka wieloosobowa dla 32 graczy – z podziałem na klasy i ośmioma trybami gry m.in. oblężeniem, polegającym na zdobywaniu i obronie twierdz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *