Mortal Kombat 11 – Kitana najnowszą grywalną postacią w grze

Newsy
poniedziałek, 08 kwietnia 2019 691 Wyświetleń 0 Komentarzy
Mortal Kombat 11 – Kitana najnowszą grywalną postacią w grze

Warner Bros. Interactive Entertainment oraz NetherRealm Studios udostępniło dzisiaj nowy spot Mortal Kombat 11, ogłaszając Kitanę jako najnowszą grywalną postać w grze. Spot bazuje na koncepcie, że każdy posiada wewnętrznego wojownika, który popycha nas do walki w imię tego, co wierzymy. Aby wprowadzić koncepcję w życie, WBIE skorzystało z pomocy Create Advertising Group, reżysera Joe Silla i oraz studia Plastic Wax, aby stworzyć świat, w którym ludzie posiadają moce i umiejętności ikonicznych postaci ze świata Mortal Kombat 11. Studio Plastic Wax wzbogaciło zwiastun efektami wizualnymi, takimi jak: manipulacją lodem Sub-Zero; błyskawicami Raidena oraz stalowymi wachlarzami Kitany.

Spot potwierdza również obecność Kitany w najnowszej odsłonie Mortal Kombat. Licząca dziesięć tysięcy lat księżniczka Edenii dorastała wierząc, że Shao Kahn jest jej biologicznym ojcem i służyła mu wiernie przez lata jako jedna z najbardziej zabójczych żołnierzy. Gdy Kitana dowiedziała się prawdy, stanęła przeciwko Shao Kahnowi, i ostatecznie poległa w walce. Po przywróceniu do życia jako zła wersja siebie, Kitana panuje nad Czeluściami u boku ożywionego Liu Kanga – mając na celu zniszczenie wszystkich wymiarów.

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona ikonicznej serii bijatyk, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studio NetherRealm Studios. Gra będzie dostępna 23 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *