Mortal Kombat 11: Aftermath – dziś premiera rozszerzenia fabularnego

Newsy
wtorek, 26 maja 2020 488 Wyświetleń 0 Komentarzy
Mortal Kombat 11: Aftermath – dziś premiera rozszerzenia fabularnego

Mortal Kombat 11: Aftermath, oferuje zupełnie nową, kampanię, która poszerza fabułę Mortal Kombat 11. Dzięki wciągającemu trybowi fabularnemu gracze wcielają się w różnych wojowników, aby kontynuować epicką sagę, podczas gdy Bóg Ognia Liu Kang, nowy opiekun czasu i obrońca Ziemi, musi teraz poprosić o pomoc nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, gdy los dwóch światów wisi na włosku.

Mortal Kombat 11: Aftermath dodaje również do rosnącej listy nowych grywalnych wojowników łącznie z triumfalnym powrotem Fujina, boga wiatru, który służy jako obrońca Earthrealm wraz ze swoim bratem Raidenem i Sheevą, czterorękim, pół-człowiekiem, pół-smokiem królową starożytnej rasy Shokan. RoboCop, wysoce zaawansowany cybernetyczny policjant, pojawia się po raz pierwszy w serii i przedstawia głos i podobieństwo aktora Petera Wellera znanego z „RoboCop” (1987), jak i „RoboCop 2” (1990) .

Ponadto wszyscy właściciele Mortal Kombat 11 mają dziś dostęp do bezpłatnej aktualizacji treści, w tym do nowej Dead Pool, Soul Chamber, RetroKade i Kronika’s Keep Stages, a także Stage Fatalities, ulubionych ruchów kończących, które wykorzystują środowisko do niszczenia przeciwników, a także popularna funkcja przyjaźni z lat 90., która pozwala graczom pokonać swoich przeciwników z nutką życzliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *