MINECRAFT DUNGEONS – HERO EDITION NA PLAYSTATION 4

Newsy
piątek, 14 sierpnia 2020 441 Wyświetleń 0 Komentarzy
MINECRAFT DUNGEONS – HERO EDITION NA PLAYSTATION 4

Kup grę przed premierą, by otrzymać świecące w ciemności przedmioty do gry

Najnowsza produkcja twórców kultowego Minecrafta będzie dostępna od 8 września 2020 roku w polskiej wersji językowej (napisy).

Walcz w zupełnie nowej przygodowej grze akcji, inspirowanej klasycznymi dungeon crawlerami i osadzonej w uniwersum Minecrafta! Zagraj razem z maksymalnie czterema przyjaciół lub walcz samotnie. Zmierz się z nowymi i paskudnymi mobami na naładowanych akcją, pełnych skarbów, szalenie zróżnicowanych poziomach, a wszystko to w epickiej wyprawie, by pokonać złego Arch-Illagera!

Odkryj skarbnicę nowych, potężnych broni i przedmiotów, które pomogą ci pokonać bezwzględne roje nowych i paskudnych mobów. Walcz lub uciekaj przez kaniony, bagna i – oczywiście – kopalnie! Każdy poszukiwacz przygód, który jest na tyle odważny lub głupi, by odkrywać ten piękny świat z bloków, będzie musiał być przygotowany na wszystko. Szybko, bierz broń w rękę i ruszaj na wyprawę!

ZŁĄCZ SIĘ Z INNYMI – w lochach walcz samotnie lub współpracuj z przyjaciółmi! Maksymalnie czterech graczy może walczyć razem w trybie współpracy lokalnej i online.

WALCZ – używaj zamachów w zwarciu, trzymaj się daleko dzięki atakom dystansowym lub przebijaj się przez osłonę za pomocą ciężkiej zbroi! Spersonalizuj swoją postać i odblokuj unikalne przedmioty oraz zaklęcia niszczycielskich ataków specjalnych.

PRZETRWAJ – Eksploruj wypełnione akcją, pełne skarbów, niezwykle zróżnicowane poziomy – wszystko to w epickiej wyprawie, aby uratować wieśniaków i pokonać złego Arch-Illagera!

Wersja Hero Edition zawiera pelerynę bohatera, dwie skórki graczy, zwierzątko kurczaka oraz dwa pakiety rozszerzeń:

Jungle Awakens i Creeping Winter!

Cała dodatkowa zawartość edycji Hero Edition będzie dostępna na dysku, z wyjątkiem rozszerzenia Creeping Winter, które będzie dostępne w momencie premiery jako darmowy plik do pobrania dla posiadaczy płyty z grą.

Dungeon Creeper! Walcz z okropnymi mobami w tej zupełnie nowej przygodowej grze akcji, inspirowanej klasycznymi dungeon crawlerami.

Multiplayer! Maksymalnie czterech graczy może połączyć siły offline lub online i walczyć razem w trybie współpracy.

Zwiększ moc! Odblokuj dziesiątki unikalnych przedmiotów i zaklęć dających broniom niszczycielskie ataki specjalne.

Opcje! Spersonalizuj swoją postać, a następnie walcz z bliska dzięki atakom w zwarciu, cofaj się za pomocą ataków dystansowych lub czołgaj się przez roje mobów, osłaniając się ciężką zbroją!

Epicko! Odkrywaj pełne skarbów poziomy w dążeniu do pokonania złego Arch-Illagera!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *