Millie Bobby Brown jako ENOLA HOLMES w zwiastunie nowego filmu Netflixa

Newsy
czwartek, 27 sierpnia 2020 461 Wyświetleń 0 Komentarzy
Millie Bobby Brown jako ENOLA HOLMES w zwiastunie nowego filmu Netflixa

Netflix Polska prezentuje zwiastun nowego filmu ENOLA HOLMES z Millie Bobby Brown w roli tytułowej siostry słynnego detektywa.
Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes (Millie Bobby Brown) odkrywa, że jej matka (Helena Bonham Carter) zniknęła, pozostawiając po sobie dziwaczne podarunki, bez żadnych wskazówek ani informacji o obecnym miejscu pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla „młodych dam”. Dziewczyna ma jednak inne plany – ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda (Louis Partridge). Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości.

Oparty na uwielbianej przez czytelników serii powieści autorstwa Nancy Springer, ENOLA HOLMES to emocjonujący kryminał przygodowy, w którym znany na całym świecie detektyw stawia czoła przeciwnikowi, z jakim jeszcze nie miał do czynienia — swojej nastoletniej siostrze. Gra się rozpoczęła.

Reżyseria: Harry Bradbeer
Producenci: Mary Parent, Alex Garcia, Ali Mendes, Millie Bobby Brown oraz Paige Brown
Scenariusz: Jack Thorne
Muzyka: Daniel Pemberton
W rolach głównych: Millie Bobby Brown, Sam Claflin, Adeel Akhtar, Fiona Shaw, Frances de la Tour, Louis Partridge, Burn Gorman, Susan Wokoma oraz Henry Cavill i Helena Bonham Carter
Premiera: 23 września

Kiedy znika jej matka, Enola — siostra Sherlocka — okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop niebezpiecznego spisku wokół tajemniczego młodego lorda. Występują: Millie Bobby Brown, Sam Claflin, Henry Cavill i Helena Bonham-Carter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *