Microsoft prezentuje Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite w Edycji Specjalnej White

Newsy
piątek, 31 sierpnia 2018 474 Wyświetleń 0 Komentarzy
Microsoft prezentuje Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite w Edycji Specjalnej White

Nowe akcesorium trafi do sprzedaży 16 października 2018 r., a konsola w zestawie z grą Fallout 76 – 14 listopada 2018 r. Zamówienia przedsprzedażowe można składać w Sklepie Microsoft oraz u wybranych sprzedawców detalicznych.

Kontroler Xbox Elite spełnia nawet najbardziej wyśrubowane wymagania użytkowników. Sprzęt został stworzony we współpracy z profesjonalnymi graczami, aby w pełni wykorzystać potencjał gier i dostosować jego funkcje do specyficznego stylu rozgrywki. Xbox Elite to większa precyzja ruchu i szybkość działania oraz elementy kontrolera, które można dostosować do własnych potrzeb. W zestawie z kontrolerem dołączone są liczne akcesoria, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu, dzięki wymiennym drążkom, łopatkom i przyciskom kierunkowym. Materiał wideo prezentujący wszystkie funkcje kontrolera Elite można obejrzeć pod adresem:https://youtu.be/kh8x6VqR_LA. Szczegółowe infrmacje na stronie https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/elite-wireless-controller-white.

 

Zawartość opakowania:

  • Bezprzewodowy kontroler Xbox Elite – edycja specjalna White
  • Futerał
  • Zestaw 4 łopatek
  • Zestaw 6 drążków: 2 standardowe, 2 dłuższe i 2 wypukłe
  • Zestaw 2 padów kierunkowych: gładki i standardowy
  • Kabel USB
  • Baterie AA

 

Szybsze działanie i łatwiejsza obsługa

Kontroler Xbox Elite dostosowuje się do rozmiaru dłoni i stylu gry dzięki konfiguracjom drążków o różnej wielkości i w różnych kształtach, które pozwalają zwiększyć dokładność, szybkość i zasięg. Wybieraj spośród różnych metalowych drążków i padów kierunkowych i dostosuj kontroler do własnych wymagań.

Wymienne łopatki

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite ma cztery miejsca na wymienne łopatki, które można mocować i odczepiać bez użycia narzędzi. Łopatki dają więcej kontroli – nie musisz już zdejmować kciuków z drążków, aby nacisnąć kombinację przycisków i wykonać skomplikowany skok, wycelować i strzelić. Dzięki aplikacji* do każdej łopatki możesz przypisać inne funkcje.

Blokady spustów

Wystarczy jedno pstryknięcie, by zablokować spusty i zacząć szybciej strzelać, oszczędzając czas poświęcany na naciskanie spustów. Spusty są wówczas blokowane po pierwszym strzale i przygotowane do szybkiego oddania kolejnych. Wystarczy jeszcze raz pstryknąć, aby przywrócić pełny zakres ruchu spustu, lub użyć aplikacji, aby jeszcze precyzyjniej dostosować ustawienia.

Nieograniczone możliwości dostosowywania w aplikacji

Za pomocą prostej w obsłudze aplikacji* jeszcze lepiej dostosujesz kontroler. Wybierz minimalne i maksymalne ustawienia spustów, czułość drążków, funkcje przycisków i inne opcje. Twórz w aplikacji dowolną ilość profilów kontrolera i błyskawicznie przechodź między dwoma z nich w trakcie gry za pomocą wbudowanego przełącznika.

Stworzony z myślą o wydajności

Każdy centymetr powierzchni i wszystkie detale zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wyśrubowane wymagania zawodowych graczy: gładkie, wzmocnione obręcze dookoła każdego drążka ograniczają jego zużycie i zapewniają płynne działanie, uchwyty pokryte gumą o fakturze w kształcie diamentów sprawiają, że kontroler pewnie leży w dłoniach. Dzięki ulepszonym uchwytom trzymanie kontrolera wymaga mniej wysiłku, co pozwala na dłuższą i bardziej komfortową rozgrywkę. Miłe w dotyku wykończenie górnej części obudowy jest stylowe i uniemożliwia wyślizgnięcie się kontrolera z ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.