Microsoft i Cinkciarz.pl ogłaszają rozpoczęcie współpracy promocyjnej

Newsy
środa, 24 października 2018 598 Wyświetleń 0 Komentarzy
Microsoft i Cinkciarz.pl ogłaszają rozpoczęcie współpracy promocyjnej

Microsoft i Cinkciarz.pl ogłosiły rozpoczęcie wspólnych akcji promocyjnych swoich flagowych produktów: przekazów pieniężnych dostępnych na portalu Cinkciarz.pl oraz gry Forza Horizon 4 na konsolę Xbox One.


Współpraca obejmuje akcje promocyjne dla nowych, a także wcześniej zarejestrowanych klientów Cinkciarz.pl, jak również dedykowaną kampanię reklamową w kinach na terenie całej Polski. Osoby, które dołączą do promocji na stronie https://cinkciarz.pl/xbox i skorzystają z usług portalu, otrzymają do 30% zniżki na zakup zestawu z konsolą Xbox One S i grą Forza Horizon 4 lub na samą grę w wersji Standardowej i Ultimate.

„Jest wiele elementów, które łączą nasze przekazy pieniężne z grą Forza Horizon 4. Działamy szybko. Pomagamy osiągać założone cele. Jesteśmy przekonani, że ta kampania doskonale to oddaje. Dodatkowo dzięki naszej specjalnej propozycji klienci otrzymają dostęp do ekskluzywnej oferty promocyjnej.” – komentuje Cinkciarz.pl. Równocześnie firma zapowiada aktywności dla miłośników gier na konsoli Xbox: konkursy w mediach społecznościowych, wyzwania w grze i wiele więcej.

Kampania promocyjna Xbox i Cinkciarz.pl potrwa do końca 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *