Metro Exodus znowu w polskich sklepach w niższej cenie

Newsy
wtorek, 19 listopada 2019 398 Wyświetleń 0 Komentarzy
Metro Exodus znowu w polskich sklepach w niższej cenie

Jedna z najlepiej ocenianych strzelanek FPP tego roku jest znowu dostępna w szerokiej dystrybucji w naszym kraju, w nowej, korzystniejszej cenie!

Jest rok 2036. Ćwierć wieku temu wojna nuklearna spustoszyła cały glob. Tunele metra zrujnowanej Moskwy dają schronienie kilku tysiącom ocalałych, którzy kurczowo trzymają się czegoś, co można nazwać namiastką normalnego życia. Wielu doświadczyło już okrucieństwa wojny domowej, nieobca im też jest walka ze zmutowanymi bestiami i nadprzyrodzonymi okropieństwami.

Ale ty, Artem, musisz uciec z metra i poprowadzić grupę Spartan na niesamowitą wyprawę przez cały kontynent. Gdzieś na wschodzie Rosji na pewno jest miejsce, gdzie moglibyście wieść spokojne życie. Musi tam być. Metro Exodus to epicka, napędzana fabułą pierwszoosobowa gra akcji, która łączy elementy skradanki i otwartej walki z eksploracją i survival horrorem. Dzieło studia 4A Games to jeden z najbardziej angażujących światów, jakie kiedykolwiek powstały na potrzeby gier.

Eksploruj rosyjskie bezdroża na rozległych, otwartych mapach i daj się pochłonąć ekscytującej opowieści rozgrywającej się na przestrzeni całego roku. Na własne oczy zobacz post nuklearną wiosnę, lato, jesień i zimę. W tej największej przygodzie, Metro Exodus kontynuuje historię Artema, bohatera powieści Dmitria Glukhovskiego.

 
Gra Metro Exodus jest dostępna w polskiej (napisy), rosyjskiej oraz angielskiej wersji językowej na konsole Xbox One i PlayStation 4, a także na komputery klasy PC w nowej, niższej cenie w sieciach Euro RTV AGD, Media Expert, Empik, Media Markt oraz u sprzedawców niezależnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *