Melisandre na Warsaw ComicCon!

Newsy
sobota, 15 kwietnia 2017 522 Wyświetleń 0 Komentarzy
Melisandre na Warsaw ComicCon!

Kolejna gwiazdą która pojawi się na tegorocznym Warsaw ComicCon będzie serialowa Melisandre z Gry o Tron – CARICE VAN HOUTEN! Robi się gorąco 😀

Serialowa Melisandre na pewno ożywi atmosferę imprezy, ale uważajmy, by nie zdjęła naszyjnika ?

Roześlijcie kruki i poinformujcie wszystkich wyznawców Pana Światła o tym wydarzeniu!

Bilety dostępne tutaj: http://bit.ly/2mO2OAY.

Uznawana za jedną z najzdolniejszych aktorek europejskich, Holenderka Carice van Houten odwiedzi Polskę w ramach festiwalu Warsaw Comic Con (1-4.06.2017 Warszawa, szczegóły: www.warsawcomiccon.pl). Gwiazda popularnego na całym świecie serialu 'Gra o Tron’ w którym wciela się w rolę przebiegłej i tajemniczej Melisandre, pojawi się na zaproszenie organizatora festiwalu: PTAK WARSAW EXPO mieszczącego się w warszawskim Nadarzynie.

Spotkanie z aktorką będzie nie tylko gratką dla fanów wspomnianego serialu.  Warto wspomnieć o innych sukcesach artystki. Już pierwsza główna rola – tytułowa kreacja w  filmie „Suzy Q” Martina Koolhovena, przyniosła jej Złotego Cielca dla najlepszej aktorki. Wkrótce potem odebrała kolejną nagrodę – Top Naeff Award za swój dorobek teatralny, a kolejne wyróżnienie Złotego Cielca zdobyła za występ w komedii fantasy „Panna Minoes – kocia agentka”. W sumie została wyróżniona tą prestiżową nagrodą aż pięć razy.

Polscy widzowie znają Carice przede wszystkim z takich produkcji jak „Walkiria”, czy „Egzorcyzmy Dorothy Mills”.

Obecnie van Houten spędza czas nie tylko na planie „Gry o tron”, ale również występując przed kamerą dużych hollywoodzkich produkcji. W ubiegłym roku można było zobaczyć ją między innymi  w dramacie „Zwycięzca” Stephena Hopkinsa, gdzie wykreowała postać niemieckiej reżyserki Leni Riefenstahl, i thrillerze „Brimstone”.

Warto zaznaczyć, że Warsaw Comic Con jest pierwszym festiwalem tego typu w Polsce, a znanym na całym świecie. Po San Diego, Paryżu, Londynie czy Berlinie przyszedł czas na Warszawę. Przedsięwzięcie jest możliwe przede wszystkim dzięki możliwościom infrastrukturalnym
i organizacyjnym PTAK WARSAW EXPO. Tworzony z myślą o wszystkich fanach popkultury, wielbicielach komiksów, książek, seriali, filmów i gier. Szeroki zakres tematyczny oraz wiele atrakcji dostępnych tylko na Warsaw Comic Con uczyni imprezę najlepszą i największą w tej części Europy. Pierwszy raz w tysiące fanów kultury komiksu i fantastyki będą miały okazję bezpośrednio spotkać się ze światowymi gwiazdami wielkiego formatu. W PTAK WARSAW EXPO pojawią się także brytyjski aktor Charles Dance, czyli Tywin Lanister z „Gry o tron” i Irlandczyk John Kavanagh – Wieszcz z „Wikingów”, a organizatorzy zapewniają, że największe gwiazdy trzymają jeszcze w tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.