Media Expert partnerem IEM Katowice 2020

Newsy
wtorek, 04 lutego 2020 499 Wyświetleń 0 Komentarzy
Media Expert partnerem IEM Katowice 2020

Media Expert dołączyła do grona partnerów tegorocznej edycji Intel® Extreme Masters 2020 – wydarzenia, które elektryzuje społeczność graczy na całym świecie. Z tej okazji, sieć przygotowała specjalną ofertę dla entuzjastów gamingu, której kolejne odsłony będą miały miejsce od od 4 lutego do 1 marca 2020 r. Atrakcyjne przeceny i akcje sprzedażowe będzie można śledzić na stronie mediaexpert.pl i w kanałach mediów społecznościowych.

Intel® Extreme Masters to największe na świecie wydarzenie poświęcone sportom elektronicznym. Od 28 lutego do 1 marca, w katowickim Spodku spotkają się fani wirtualnej rozrywki, a także najlepsze na świecie drużyny esportowe. Stawką jest nie tylko splendor w świecie gamingu, ale również konkretne pieniądze. Łączna pula nagród dla zwycięzców wynosi aż pół miliona dolarów. Sieć Media Expert objęła tytuł oficjalnego partnera wydarzenia i zapowiada z tej okazji specjalne promocje dla graczy, trwające przez cały luty.

„Jesteśmy zachwyceni, że po raz pierwszy dołączamy do tego wyjątkowego święta gamingu i chcemy ten fakt godnie celebrować. W związki z tym, przygotowaliśmy dla polskich graczy szereg atrakcyjnych propozycji. Od początku lutego ruszamy z akcją wymiany starych konsol na nowe z wysokimi rabatami. Warto też regularnie zaglądać na stronę mediaexpert.pl, bowiem przeceny i specjalne akcje sprzedażowe będą trwały przez cały luty. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy oznaczone będą specjalnymi wywieszkami” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *