Materiał zza kulis serialu „Przeklęta”

Newsy
środa, 15 lipca 2020 389 Wyświetleń 0 Komentarzy
Materiał zza kulis serialu „Przeklęta”

Netflix Polska udostępnił dziś materiał zza kulis serialu Przeklęta.

O tym, jak powstawał fantastyczny świat Przeklętej opowiadają m.in. Katherine Langford, Daniel Sharman, Gustaf Skarsgard i Devon Terrell.

Premiera serialu już w ten piątek, 17 lipca 2020r w ofercie Netflix.

Poznaj fantastyczny świat „Przeklętej” — genialnej wersji legendy arturiańskiej opowiedzianej przez Franka Millera i Thomasa Wheelera.

Przeklęta, serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *