Marvel’s Spider-Man: Silver Lining dostępny w PlayStation Store!

Newsy
piątek, 21 grudnia 2018 747 Wyświetleń 0 Komentarzy
Marvel’s Spider-Man: Silver Lining dostępny w PlayStation Store!

W PlayStation Store dostępny jest trzeci z serii dodatków zatytułowany Marvel’s Spider-Man: Silver Lining. Ostatnia już część kompletuje dodatek Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps, który jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych graczy.

 

Na cały dodatek Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps składają się trzy części fabularne, opowiadające nowe historie, których miejscem akcji jest marvelowski Nowy Jork. Gracze mogą poznać dalsze losy Petera Parkera w następujących tytułach:

 

Marvel’s Spider-Man: The Heist

 

Marvel’s Spider-Man: The Heist to pierwszy z trzech rozdziałów dodatku do Marvel’s Spider-Man. W tej historii, gracze będą mogli stanąć oko w oko z Black Cat i poddać próbie swoje umiejętności w serii misji. Do pokonania są niebezpieczne frakcje przeciwników, którzy pragną przejąć władzę nad półświatkiem. Na odblokowanie czekają również trzy kostiumy, w tym oryginalny strój zaprojektowany specjalnie na potrzeby Marvel’s Spider-Man.

 

Marvel’s Spider-Man: Turf Wars

 

Głównym antagonistą Marvel’s Spider-Man: Turf Wars jest gangster Hammerhead, który
w komiksach pojawił się po raz pierwszy jeszcze w latach 70. Oprócz obsesji na punkcie złotej ery mafii, jego znakiem rozpoznawczym jest chirurgicznie modyfikowana stalowa czaszka.
W Marvel’s Spider-Man: Turf Wars Hammerhead wypowie wojnę liderom przestępczej organizacji Maggia wykorzystując do tego broń pozostawioną przez organizację Sable International po okupacji Nowego Jorku. Spider-Man oraz szef policji Yuri Watanabe będą musieli połączyć siły, aby położyć kres fali przemocy która ogarnie miasto.

 

W Marvel’s Spider-Man: Turf Wars to kolejna porcja misji, przestępstw, wyzwań
i trofeów, nie wspominając o trzech strojach – w tym klasycznej, znanej z komiksu zbroi Iron Spider Armor.

 

Marvel’s Spider-Man: Silver Lining

 

W Marvel’s Spider-Man: Silver Lining to spektakularny powrót Silver Sable, która chce odzyskać skradziony jej Sable International tech. Ze względu na urlop zdrowotny Yuri Watanabe, komendant głównej nowojorskiej policji, Spider-Man musi zaufać nielubianym przez niego sojusznikom aby marvelowski Nowy Jork pozostał bezpieczny. W Marvel’s Spider-Man: Silver Lining znaleźć można kolejne misje, bazy, złoczyńców i przestępstwa, wyzwania, trofea, oraz trzy stroje – w tym jeden, który zadebiutował w ostatnim filmie animowanym Columbia Pictures i Sony Pictures animation, Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.