Marvel’s Iron-Man VR zadebiutuje 3 lipca!

Newsy
wtorek, 12 maja 2020 417 Wyświetleń 0 Komentarzy
Marvel’s Iron-Man VR zadebiutuje 3 lipca!

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o nowej dacie premiery gry Marvel’s Iron-Man VR. Ten długo wyczekiwany, dedykowany dla PlayStation VR, tytuł pojawi się w PlayStation Store oraz u wybranych partnerów handlowych 3 lipca 2020 roku.

Poczuj się jak Iron-Man

Najnowsze dzieło studia Camouflaj zabiera graczy do czasów, gdzie Tony Stark skończył już z produkowaniem broni i postanowił wykorzystać technologię do walki ze złem jako Iron-Man. Po kilku latach kariery jako znany na całym świecie super bohater Tony pada ofiarą tajemniczego Ducha, hakerki i aktywistki występującej przeciw korporacjom, która wykorzystuje starą broń produkcji Stark Industries. Starając się obalić jego imperium, Duch atakuje siedziby korporacji Starka rozsiane po całym świecie, sprawiając, że sytuacja jest coraz bardziej krytyczna, a końcowe starcie jest nieuniknione.

Za pomocą dwóch kontrolerów ruchu PlayStation Move, gracze mogą poczuć moc repulsorów odrzutowych i wzbić się w przestworza, by zrobić użytek z legendarnych rodzajów broni Iron Mana. Każdy będzie mógł rozwijać sprzęt Tony’ego Starka, dostosowywać do swoich potrzeb pancerz Iron Mana i zdobywać niesamowite zdolności. To wszystko będzie potrzebne, by stawić czoła jednemu z największych przeciwników Iron-Mana w emocjonujących starciach o najwyższą stawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *