MARVEL’S AVENGERS W EDYCJI PUDEŁKOWEJ na PLAYSTATION 5 już w marcu

Newsy
poniedziałek, 22 lutego 2021 321 Wyświetleń 0 Komentarzy
MARVEL’S AVENGERS W EDYCJI PUDEŁKOWEJ na PLAYSTATION 5 już w marcu

Wersja na Xbox Series X | S będzie dostępna w formie darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy pudełkowej edycji gry na Xbox One
Posiadacze wersji na PlayStation 4 również otrzymają bezpłatne ulepszenie do wersji na konsolę PlayStation 5
Zobacz szczegóły darmowych, rozszerzających fabułę dodatków do gry z Hawkeyem w roli głównej!

Już 18 marca gra Marvel’s Avengers będzie dostępna w edycji pudełkowej na konsolę PlayStation 5 w polskiej wersji językowej. Tego samego dnia do graczy trafi dodatek Hawkeye – Future Imperfect, dodający do gry postać Clinta Burtona i nową historię!

Gra Marvel’s Avengers została również wydana na konsole poprzedniej generacji. Posiadacze wersji na PS4 i Xbox One otrzymają bezpłatne ulepszenie do wersji na konsole PS5 oraz Xbox Series X | S.

Marvel’s Avengers w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X | S oferuje wyższą liczbę klatek na sekundę i ulepszoną grafikę w porównaniu z konsolami obecnej generacji, z rozdzielczością do 4K na Playstation 5 i Xbox Series X, lub do 1440p na Xbox Series S. Gra wykorzystuje wbudowany w konsolę dysk SSD zapewniający radykalnie szybsze ładowanie i przesyłanie strumieniowe, a także korzysta z większej mocy graficznej i pamięci w celu dostarczenia tekstur o wyższej rozdzielczości, większej odległości rysowania dla modeli o wysokich detalach, ulepszonych efektów i niszczenia zbroi oraz innych usprawnień, które wykorzystują pełną moc konsol nowej generacji, aby gracze naprawdę poczuli się jak superbohaterowie. 

Gracze, którzy przeniosą swoje profile i zapiszą gry na konsolach nowej generacji, będą kontynuować akcję od miejsca, w którym przerwali. Ponadto obsługiwana jest gra międzygeneracyjna, więc PS5™ łączy się i pozwala na grę ze znajomymi na PS4™, a Xbox Series X | S łączy się i pozwala na grę ze znajomymi na Xbox One.

Hawkeye – Future Imperfect

Clint Barton sprowadzi swoje wyjątkowe talenty do listy postaci w ramach operacji Marvel’s Avengers: Hawkeye – Future Imperfect bez żadnych kosztów dla posiadaczy podstawowej wersji gry na wszystkich platformach. Oprócz nowego grywalnego superbohatera i nowego rozdziału w toczącej się grze Avengers Initiative, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect wprowadza również potężnego nowego złoczyńcę: Maestro, wersję Hulka z mózgiem Bruce’a Bannera i umiejętnościami Hulka, teraz doprowadzonego do szaleństwa w apokaliptycznej przyszłości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *