MARVEL’S AVENGERS NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI I DODATEK OPERATION: HAWKEYE – FUTURE IMPERFECT JUŻ DOSTĘPNE

Newsy
piątek, 19 marca 2021 370 Wyświetleń 0 Komentarzy
MARVEL’S AVENGERS NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI I DODATEK OPERATION: HAWKEYE – FUTURE IMPERFECT JUŻ DOSTĘPNE

Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, ma przyjemność ogłosić, że pudełkowa edycja gry Marvel’s Avengers na PlayStation 5 jest już dostępna w polskiej wersji językowej. Tytuł został również wydany na konsole poprzedniej generacji. Posiadacze wersji na PS4 i Xbox One otrzymają bezpłatne ulepszenie do wersji na konsole PS5 oraz Xbox Series X|S.

Ponadto druga popremierowa Operacja, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect, jest również dostępna i zawiera nowego grywalnego superbohatera do gry: Clinta Bartona, znanego również jako Hawkeye, niezrównanego łucznika o nieomylnej precyzji.

Clint Barton sprowadzi swoje wyjątkowe talenty do listy postaci w ramach operacji Marvel’s Avengers: Hawkeye – Future Imperfect bez żadnych kosztów dla posiadaczy podstawowej wersji gry na wszystkich platformach. Oprócz nowego grywalnego superbohatera i nowego rozdziału w toczącej się grze Avengers Initiative, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect wprowadza również potężnego nowego złoczyńcę: Maestro, wersję Hulka z mózgiem Bruce’a Bannera i umiejętnościami Hulka, teraz doprowadzonego do szaleństwa w apokaliptycznej przyszłości.

Oprócz nowej grywalnej zawartości Superbohatera, złoczyńcy i fabuły, najnowsza aktualizacja Marvel’s Avengers zawiera dwie nowe funkcje: możliwość ponownego przejścia kampanii  i całkowicie nowy, konfigurowalny pokój HARM. Ponowne przejście kampanii, opcja często proszona przez fanów, pozwoli graczom zresetować postępy w kampanii i odtworzyć zawartość od początku, zachowując jednocześnie postęp bohaterów. Nowy, konfigurowalny pokój HARM pozwala graczom dostosować swoje doświadczenie, wybierając liczbę i rodzaj wrogów, z którymi mają do czynienia, zagrożenia środowiskowe i premie bojowe, aby zwiększyć swoje umiejętności do granic możliwości.

Marvel’s Avengers w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X|S oferuje wyższą liczbę klatek na sekundę i ulepszoną grafikę w porównaniu z konsolami obecnej generacji, z rozdzielczością do 4K na Playstation 5 i Xbox Series X, lub do 1440p na Xbox Series S. Gra wykorzystuje wbudowany w konsolę dysk SSD zapewniający radykalnie szybsze ładowanie i przesyłanie strumieniowe, a także korzysta z większej mocy graficznej i pamięci w celu dostarczenia tekstur o wyższej rozdzielczości, większej odległości rysowania dla modeli o wysokich detalach, ulepszonych efektów i niszczenia zbroi oraz innych usprawnień, które wykorzystują pełną moc konsol nowej generacji, aby gracze naprawdę poczuli się jak superbohaterowie. 

Gracze, którzy przeniosą swoje profile i zapiszą gry na konsolach nowej generacji, będą kontynuować akcję od miejsca, w którym przerwali. Ponadto obsługiwana jest gra międzygeneracyjna, więc PS5™ łączy się i pozwala na grę ze znajomymi na PS4™, a Xbox Series X | S łączy się i pozwala na grę ze znajomymi na Xbox One.

 

O Marvel’s Avengers:

 

Zbierz drużynę Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, wyzwól swoją moc i spełnij bohaterskie marzenia. 


Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed narastającymi zagrożeniami. 


Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM. 

Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry, aby zapewniać niezwykłe doświadczenia w uniwersum Avengers. 

Główne cechy: 

  • Odkryj połączenie filmowej fabuły i emocjonującej akcji, z której znane jest studio Crystal Dynamics. 
  • Twórz zespoły składające się z maksymalnie czterech graczy, wybierając z członków stale powiększającej się drużyny Avengersów. 
  • Odblokuj potężne umiejętności i nowy ekwipunek, a także personalizuj wygląd swoich bohaterów. 
  • Fabuła w grze będzie rozwijana przez wiele lat bez losowych skrzynek z nagrodami ani dodatkowych płatności! 

*Do rozegrania kampanii dla jednego gracza wymagane jest jednorazowe połączenie z internetem; dostęp do internetu wymagany do gry w trybie wieloosobowym oraz do pobierania zawartości popremierowej. Wymagane darmowe konto członkowskie Square Enix. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *