MARVEL NOW! W 2016 ROKU

Newsy
poniedziałek, 08 lutego 2016 614 Wyświetleń 0 Komentarzy
MARVEL NOW! W 2016 ROKU

W minionym roku wydawnictwo Egmont Polska rozpoczęło wydawanie komiksów z popularnymi amerykańskimi superbohaterami – Spider-Manem, X-Men, Avengers, które w USA ukazują się pod marką Marvel Now!

Z przyjemnością informujemy, że w 2016 roku rozszerzamy naszą ofertę o nowe cykle i nowych bohaterów.

Do księgarń trafia właśnie nasza lutowa premiera – pierwszy tom serii Deadpool (Martwi prezydenci). W kolejnych miesiącach zadebiutują na polskim rynku serie Thunderbolts, Uncanny Avengers, Uncanny X-Men i Thor Gromowładny.

2016 to również rok trzech wielkich wydarzeń, które mają wpływ na całe uniwersum Marvela. Już w styczniu ukazała się Era Ultrona. Jesienią zaprezentujemy Nieskończoność, potężną kosmiczną przygodę, która rozegra się zarówno w osobnym tomie zawierającym miniserię pod tym tytułem, jak i w kolejnych albumach kilku serii (przede wszystkim tych, związanych z Avengersami). Dodatkowo, jako wstęp do tego wydarzenia, w wakacje zostanie wydana w jednym tomie miniseria Thanos powstaje. Trzecie duże wydarzenie, tym razem dotyczące przede wszystkim mutantów, czyli tytułów spod znaku X-Men to Bitwa Atomu, którą wydamy pod koniec roku, znowu w jednym obszernym tomie.

W roku 2016 będą kontynuowane wszystkie rozpoczęte serie, tak więc do rąk czytelników trafią kolejne albumy Avengers, New Avengers, All-New X-Men, The Superior Spider-Man, Wolverine i X-Men oraz Gurdians of the Galaxy-Strażnicy Galaktyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.