Marcowa oferta PlayStation Plus – Shadow of the Colossus i Sonic Forces!

Newsy
czwartek, 27 lutego 2020 452 Wyświetleń 0 Komentarzy
Marcowa oferta PlayStation Plus – Shadow of the Colossus i Sonic Forces!

Prezentujemy marcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły: Shadow of the Colossus i Sonic Forces, czyli posiadająca status „must play” od Metacritic kultowa już walka z mitycznymi kolosami oraz niezwykłe przygody najszybszego jeża na świecie. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 3 marca, od godziny 11:00.

Shadow of the Colossus

Jedna z gier wideo cieszących się największym uznaniem i popularnością, Shadow of the Colossus, doczekała się nowego wcielenia dla kolejnej generacji graczy na PlayStation 4. Ulepszone efekty wizualne, większa wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania to cechy, dzięki którym kultowa gra przygodowa z PS2 powraca w wielkim stylu, bardziej widowiskowa niż kiedykolwiek. Wśród niezwykłych krajobrazów, gracze podążają śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach. Aby zwyciężyć, trzeba dobrać się do pancerzy gargantuicznych bestii, by odkryć ich słabe punkty i postaraj się wytrzymać wystarczająco długo, by zadać mieczem decydujący cios.

SONIC FORCES

Opracowana przez studio Sonic Team kolejna część gry z niebieskim jeżem w roli głównej. Tytuł, który zasługuję na uwagę nie tylko fanów serii, ale również graczy, którzy doceniają dynamiczne gry, pełne zwrotów akcji. Głównym zadaniem wszystkich graczy będzie pokonanie doktora Eggmana, który podbił znaczną część świata przy pomocy tajemniczego złoczyńcy Infinite. Każdy z użytkowników, będzie zmuszony stworzyć armię, która uratuje świat Sonica przed zagładą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *