Maraton: Gwiezdne wojny w Cinema City!

Newsy
wtorek, 17 października 2017 663 Wyświetleń 0 Komentarzy
Maraton: Gwiezdne wojny w Cinema City!

W środę 13 grudnia, o godz. 18:30, dzień przed premierą najbardziej oczekiwanego filmu tego roku – „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, Cinema City zaprasza na wyjątkowy Maraton: Gwiezdne Wojny. Zostaną pokazane dwa epizody kosmicznej sagi w wersji 2D: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” oraz przedpremierowo „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Nie tak daleko, w naszej galaktyce, szykuje się wyjątkowe wydarzenie. Wszyscy fani kultowej serii „Gwiezdne wojny” będą mieli okazję uczestniczyć w Maratonie: Gwiezdne wojny i wraz z bohaterami filmu przeżywać kosmiczne przygody i emocje.

 

W środę 13 grudnia o godz. 18.30 zapraszamy na seans filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, podczas którego widzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie walkę Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem, który chciał przejąć władzę nad galaktyką. Zaraz potem odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego, ósmego epizodu – „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Tym razem legendarne postaci gwiezdnego uniwersum odkryją zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy… Nie możesz tego przegapić!

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” odbędzie się 14 grudnia. Już teraz możesz kupić bilet na seans w Cinema City, IMAX® lub w ŠKODA 4DX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.