Maneater – pierwsza w historii gra RPG o rekinie – w planie wydawniczym Koch Media Poland

Newsy
piątek, 13 grudnia 2019 487 Wyświetleń 0 Komentarzy
Maneater – pierwsza w historii gra RPG o rekinie – w planie wydawniczym Koch Media Poland

Firma Tripwire Interactive z dumą ogłosiła, że wspólnie z Koch Media/Deep Silver wydadzą grę Maneater, wyjątkowe RPG akcji, w którym wcielasz się w rekina. Premiera już 22 maja 2020 na PS4, XO oraz PC, a później na Nintendo Switch.

W fabularnym RPG akcji Maneater wcielasz się na początku w małego żarłacza tępogłowego. Musisz samotnie przetrwać i dorosnąć, odwiedzając różne zbiorniki wodne: bagna, rzeki, plaże turystyczne, a z czasem także pełne morze. Twoją jedyną bronią jest spryt, szczęki i możliwość ewoluowania po każdym posiłku. Pożeraj, eksploruj i ewoluuj, stając się ostateczną maszyną śmierci!
 
– „Zainteresowanie i ekscytacja fanów grą Maneater w dalszym ciągu nas zaskakuje.” – powiedział John Gibson, prezes i współwłaściciel Tripwire Interactive – „Dziś wreszcie możemy ogłosić, że nasz ShARkPG pojawi się na wszystkich dużych platformach, a Koch Media pomoże mu dopłynąć do graczy na całym świecie!”

– „Cieszymy się bardzo, że możemy znów współpracować z Tripwire Interactive, tym razem nad grą Maneater. Nasze zespoły na całym świecie, które brały udział w wydawaniu Killing Floor 2, z radością wesprą także tę grę swoim doświadczeniem.” – stwierdził Dr Klemens Kundratitz, prezes Koch Media GmbH.

Pudełkowa Edycja Day One gry Maneater będzie zawierała dodatek z ewolucją żarłacza tygrysiego, nazywanego często „śmietnikiem oceanu”. Skórka tego wyjątkowego rekina pozwala ci trawić w grze praktycznie wszystko. W efekcie zwiększa twoją zdolność pozyskiwania niezbędnych składników odżywczych z ofiar.

Gra Maneater pojawi się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz PC już 22 maja 2020 r., a później w 2020 r. także na Nintendo Switch. Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Więcej informacji na jego temat na oficjalnej stronie WWW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *