Mafia III, Gears of War oraz uniwersum Pokemon i Star Wars wkrótce w Good Loot

Gry
piątek, 07 października 2016 843 Wyświetleń 0 Komentarzy
Mafia III, Gears of War oraz uniwersum Pokemon i Star Wars wkrótce w Good Loot

Z przyjemnością informujemy, że oferta Good Loot, w skład której wchodzą produkty ze światów Fallouta, Star Wars, PlayStation, Assassin’s Creed oraz Warhammera, wkrótce zostanie rozszerzona! W związku z premierą jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku,Mafii III (w sklepach od 7 października), w Good Loot dostępne będą wyjątkowe ubrania i akcesoria idealne dla fanów najnowszej części kultowej serii. Co więcej, wszystkie zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie dla marki Good Loot! Oprócz tego, katalog zostanie wzbogacony o produkty skierowane do fanów gry Gears of War oraz nadal niesamowicie popularnego Pokemona! Rozszerzona zostanie także oferta ubrań i akcesoriów ze świata Star Wars, z czego część również została przygotowana specjalnie na wyłączność dla Good Loot.

 

Nowości z oferty Good Loot będzie można nabyć już w dniach 13 – 16  października na T-Mobile Warsaw Games Week! Na stoiskach Media Markt i Saturn dostępne będą produkty ze świata Mafia III, Star Wars i Gears of War. Z kolei na stoisku muve.pl oprócz produktów Mafia III i Star Wars, będzie można nabyć akcesoria i ubrania dla fanów Pokemona! Więcej informacji i bilety dostępne na stronie http://warsawgamesweek.pl/

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Mafia III, Gears of War, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, Pokemon czyWarhammer. A to tylko przedsmak tego co czeka! Już niedługo w ofercie Good Loot pojawią się kolejne legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.

Produkty Good Loot dostępne są wyłącznie w sieciach Media Markt i Saturn (w wybranych sklepach) oraz w muve.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *