Mafia: Edycja Ostateczna – nowa data premiery

Newsy
wtorek, 07 lipca 2020 398 Wyświetleń 0 Komentarzy
Mafia: Edycja Ostateczna – nowa data premiery

Mafia: Edycja Ostateczna – nowa data premiery wyznaczona na 25 września.

Materiał z rozgrywki pojawi się 22 lipca.

Z powodu trudności wynikających z trwającej pandemii COVID-19, premiera gry nie odbędzie się 28 sierpnia. Poniżej znajduje się komunikat od studia Hangar 13 oraz 2K.

 

W dniu dzisiejszym, studio Hangar 13, twórca Mafii: Edycji Ostatecznej oraz wydawca 2K wydali następujące oświadczenie:

Mafia: Edycja Ostateczna będzie dostępna w sprzedaży na całym świecie 25 września. Chociaż początkowo planowaliśmy wydać grę miesiąc wcześniej, czyli 28 sierpnia, ukończenie wszystkiego na czas przed premierą stawało się coraz trudniejsze z powodu trwającej na całym świecie pandemii COVID-19. Ostatnią rzeczą, którą chcemy zrobić, to wypuścić grę z której nie jesteśmy w pełni zadowoleni.

Od samego początku darzyliśmy ten projekt ogromną pasją. Wielu obecnych twórców pomagało nam przy produkcji oryginalnej Mafii. Wszyscy jesteśmy oddani stworzeniu jak najlepszego doświadczenia, godnego tego ponadczasowego klasyka. Doceniamy Waszą cierpliwość i wyrozumiałość oraz pragniemy dostarczyć jak najlepszą wersję Mafii: Edycji Ostatecznej fanom na całym świecie.

Wiemy, że pragniecie zobaczyć więcej. I właśnie dlatego, jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że za dwa tygodnie, 22 lipca, będziemy mogli podzielić się obszerniejszym materiałem z rozgrywki Mafii: Edycji Ostatecznej. Żeby być na bieżąco, śledźcie profil @MafiaGame na Twitterze. Sprawdźcie najnowszy 15-sekundowy teaser, który właśnie się pojawił. Aby dowiedzieć się więcej zarówno o Mafii: Edycji Ostatecznej jak i całej Trylogii, odwiedźcie stronę MafiaGame.com.

Pragniemy szczere podziękować za obejrzenie zwiastuna, granie w Edycje Ostateczne Mafii II i III oraz wspieranie nas w ciągłym budowaniu sagi o przestępczości zorganizowanej. Z niecierpliwością czekamy na 22 lipca, aby pokazać Wam więcej.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *