Mads Mikkelsen w Polsce!

Newsy
czwartek, 17 listopada 2016 1028 Wyświetleń 0 Komentarzy
Mads Mikkelsen w Polsce!

Ta wiadomość z miejsca nas zamurowała. Mads Mikkelsen odwiedzi Cinema City Arkadia w Warszawie. Musicie tam być, bo my będziemy na bank!

 

Gwiazda superprodukcji Doktor Strange i Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie już w sobotę, 19 listopada odwiedzi Cinema City Arkadia w Warszawie.

Możecie i Wy pojawić się na tym magicznym evencie. Bilety do kupienia znajdziecie na stronie:

https://www.cinema-city.pl/showFeatInfo?featureCode=1728S2R1

Program prezentuje się następująco:

10:45 – 11:00 podpisywanie plakatów z filmów Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

11:15 – 12:00 spotkanie z aktorem

12:00 – 14:00 specjalny pokaz filmu Doktor Strange.

„Doktor Strange” w reżyserii Scotta Derricksona to zrealizowana według scenariusza Jona Spaihtsa opowieść o neurochirurgu Stephenie Strange’u, który po groźnym wypadku samochodowym odkrywa tajemniczy świat magii i równoległych wymiarów. W tytułowej roli Doctora Strange’a zobaczymy samego Benedicta Cumberbatcha („Sherlock”, „Gra tajemnic”, „W ciemność: Star Trek”).

 

Mads Mikkelsen to gwiazda duńskiego i światowego kina, laureat Złotej Palmy w Cannes za rolę w filmie Polowanie i Saturna – w serialu NBC Hannibal. Polskiej publiczności znany jest także jako czarny charakter Le Chiffre w produkcji z cyklu o Jamesie Bondzie – Casino Royale. Już w grudniu 2016 na ekrany kin wejdzie kolejny hit z jego udziałem: Łotr 1.Gwiezdne wojny – historie, w którym zagrał Galena Erso.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *