Mad Max, Mortal Kombat X, Batman: Arkham Knight i inne tytuły w serii Premium Games!

Gry
czwartek, 05 maja 2016 961 Wyświetleń 0 Komentarzy
Mad Max, Mortal Kombat X, Batman: Arkham Knight i inne tytuły w serii Premium Games!

MAD MAX, MORTAL KOMBAT X, BATMAN: ARKHAM KNIGHT

I INNE TYTUŁY W SERII PREMIUM GAMES!

 

* Mad Max

* Cities: Skylines Deluxe Edition

* Batman: Arkham Knight

* Mortal Kombat X

* Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition

HTTP://zalacznik.wp.pl/d645/image002.jpg?p=1.2&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0&wid=24531&POD=1&type=&zalf=Nowe&tsn=146243942743556541&sid=16d042126d68f0a2bbfcd6b52a7c3182

Max Max to gra akcji w otwartym świecie, umiejscowiona w postapokaliptycznym świecie, w którym kluczem do przeżycia są samochody. Gracz wciela się w postać Mad Maxa, samotnego wojownika walczącego o przetrwanie na Pustkowiach i toczącego pojedynki z brutalnymi gangami.

 Cities: Skylines Deluxe Edition to nowoczesne podejście do tematu klasycznych symulatorów miejskich. Gra wprowadza nowe elementy rozgrywki, by gracz poczuł emocje i trud związany z tworzeniem prosperującego miasta. Wersja Deluxe zawiera dodatkowe budowle, ścieżkę dźwiękową oraz cyfrowy artbook!

 W Batman: Arkham Knight Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden – raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii można prowadzić.

 Mortal Kombat X to nowa generacja słynnej serii bijatyk. Po raz pierwszy w historii Mortal Kombat, tytuł oferuje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci, charakteryzujących się indywidualną strategią oraz stylem walki. Wszystko to ponownie w niezwykle brutalnej oprawie.

Zdobywca ponad 50 tytułów Gry Roku, Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition to kompletne wydanie dynamicznej gry akcji w otwartym, tolkienowskim świecie. W tej edycji poza grą znalazły się kampanie „Świetlisty Władca” oraz „Król polowania”, a także wszystkie wydane do tej pory runy, skórki, misje klanowe i tryby wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.