Little Nightmares 2 – nowy zwiastun oraz wersja demo

Newsy
piątek, 15 stycznia 2021 340 Wyświetleń 0 Komentarzy
Little Nightmares 2 – nowy zwiastun oraz wersja demo

Odkryj nowy zwiastun Little Nightmares II, a także demo dostępne na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch! Cyfrowa przedsprzedaż na Nintendo Switch już ruszyła, a Little Nightmares na PC możesz odebrać za darmo w sklepie BNEE, w dniach 13-17 stycznia.

 Gracze konsolowi mogą teraz odkryć straszny świat Little Nightmares II i zerknąć na wyprawę Mono na poziomie Pustkowia – na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Demo jest już dostępne na PC poprzez platformy Steam oraz GOG.com.

Również od dziś gra jest dostępna w przedsprzedaży w Nintendo Store.

Fizyczna przedsprzedaż Day One Edition i TV Edition (w Europie) jest dostępna tutaj. TV Edition, oprócz DLC Strych Nomów i maski Mokujina, zawiera też pełną ścieżkę dźwiękową z gry oraz unikatową dioramę Mono i Six, album z grafikami, pudełko steelbook oraz nalepki z gry.

Gracze, którzy chcą zanurzyć się w świecie Little Nightmares, mogą w dniach 13-17 stycznia zgarnąć pierwszą odsłonę serii bezpłatnie na PC – wystarczy odwiedzić sklep BNEE*. Wymagane będzie stworzenie konta. Gra jest również dostępna w styczniu w ramach abonamentu Xbox Game with Gold, a więc gracze posiadający subskrypcję Xbox Live Gold mogą wcielić się w postać Six i odkryć Paszczę.

Aby jeszcze lepiej opowiedzieć historie zaginionych dzieci ze świata Little Nightmares, BANDAI NAMCO Entertainment Europe stworzyło cyfrowy komiks, którego pierwsze dwa rozdziały są już dostępne na telefony z systemem Android i iOS. Komiks przedstawia wydarzenia spomiędzy Little Nightmares i Little Nightmares II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *