Little Hope – nowy zwiastun, Przepustka dla znajomego oraz tryb Curator’s Cut

Newsy
środa, 03 marca 2021 386 Wyświetleń 0 Komentarzy
Little Hope – nowy zwiastun, Przepustka dla znajomego oraz tryb Curator’s Cut

Od dziś wszyscy posiadacze The Dark Pictures: Little Hope otrzymają dostęp do darmowej Przepustki dla znajomego*, pozwalającej na jedno pełne przejście gry w trybie Multiplayer Shared Story ze znajomym, który nie posiada własnej kopii gry.

Wraz z Przepustką dla znajomego, w ręce wszystkich graczy trafi tryb Curator’s Cut, który pozwoli spojrzeć na grę z zupełnie nowej perspektywy – dzięki nowym i niedostępnym wcześniej scenom, które będą dostępne po pierwszym ukończeniu gry. Oprócz zawartości dostępnej w grze, gracze mogą również posłuchać ścieżki dźwiękowej, która od dziś dostępna jest na wszystkich głównych platformach streamingowych.

Little Hope to druga odsłona The Dark Pictures Anthology serii samodzielnych, filmowych gier z gatunku horror, zaprojektowanych tak, by regularnie dostarczać graczom nowych i przerażających wrażeń. Każda gra oferuje zupełnie nową historię, otoczenie i grupę bohaterów.

Trzecia gra z serii, House of Ashes, pojawi się jeszcze w tym roku i wciągnie graczy w mrok, kryjący się pod górami Zagros. Coś starożytnego i nieziemskiego budzi się… aby upolować nową ofiarę!

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry The Dark Pictures Anthology: Little Hope bądź innych produktów BANDAI NAMCO Entertainment Europe, odwiedź naszą stronę bądź zaobserwuj nasze profile na Facebooku bądź Twitterze lub zasubskrybuj kanał na YouTube.

*Przepustka dla znajomego dostępna jest na platformach PlayStation®4, Xbox oraz PC – oboje graczy musi korzystać z tej samej platformy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *