Listopadowa oferta PlayStation Plus – Nioh i Outlast II!

Newsy
czwartek, 31 października 2019 718 Wyświetleń 0 Komentarzy
Listopadowa oferta PlayStation Plus – Nioh i Outlast II!

Prezentujemy listopadową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły: Nioh i Outlast 2, czyli epicka podróż do Japonii oraz wcielenie się w rolę dziennikarza śledczego. Obie gry zostały docenione przez recenzentów. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 5 listopada, od godziny 11:00.

Nioh

Wymagająca gra typu RPG ucieszy przede wszystkim fanów japońskich produkcji. Wszyscy gracze przeniosą się do krainy ogarniętej wojną domową, w której na każdym kroku czają się potężni przeciwnicy. Oprócz zaawansowanych technik sterowania, do ich pokonania potrzebne są przede wszystkim cierpliwość i odpowiednie zapoznanie się z przeciwnikiem. Gra zasługuje również na uwagę, ze względu na Metascore na poziomie 88.

Outlast II

W tej grze typu survival horror każdy z graczy ma możliwość wcielić się w rolę kamerzysty Blake’a Langermanna. Razem ze swoją żoną Lynn są dziennikarzami śledczymi, próbującymi odkryć bardzo niebezpieczną historię. Akcja rozgrywa się niedaleko terenów otaczających Wielki Kanion, a głównym zadaniem jest rozwiązanie zagadki o tajemniczej śmierci ciężarnej kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *