Lipcowa aktualizacja abonamentu Xbox Game Pass.

Newsy
środa, 03 lipca 2019 660 Wyświetleń 0 Komentarzy
Lipcowa aktualizacja abonamentu Xbox Game Pass.

Promocyjny dostęp do abonamentu Ultimate dostępny w cenie 4 zł.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami*. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

lipcowej aktualizacji oferty abonamentu udostępnione zostaną:

  • Śródziemie: Cień Wojny (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole, Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 4 lipca)
  • My Time at Portia (w Xbox Game Pass na konsole, Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 4 lipca)
  • Undertale (gra dostępna w Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 4 lipca)
  • Dead Rising 4 (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole, Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 11 lipca)
  • Blazing Thrones (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole, Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 11 lipca)
  • LEGO City Undercover (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultimate od 11 lipca)
  • Timespinner (gra dostępna w Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 11 lipca)
  • Unavowed (gra dostępna w Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 11 lipca)

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *