Lenovo na Intel Extreme Masters 2020

Newsy
czwartek, 27 lutego 2020 394 Wyświetleń 0 Komentarzy
Lenovo na Intel Extreme Masters 2020

Międzynarodowe widowisko e-sportowe i wielkie święto graczy, czyli turniej Intel Extreme Masters 2020 odbywający się w Katowicach, zbliża wielkimi krokami. Z tej okazji firma Lenovo zaprasza na swoje stoisko w strefie EXPO (C6) w katowickim Spodku. Stoisko Lenovo Legion będzie otwarte od piątku (28.02) do niedzieli (1.03) w godzinach 11:00 – 20:00. Na miejscu wszyscy uczestnicy IEM będą mogli zapoznać się z najnowszym portfolio urządzeń – Lenovo Legion, które jest dedykowane graczom – zarówno tym początkującym jak i zaawansowanym zawodnikom e-sportowym. Sprzęty jakie będzie można zobaczyć to m.in. laptopy gamingowe Legion Y740 i Y540, komputery stacjonarne Legion T540, monitory Legion Y27 czy najnowsze akcesoria takie jak klawiatury, myszki czy słuchawki.

 

Przez cały weekend na odwiedzających stoisko Lenovo Legion, które powstało we współpracy z firmą x-kom, będzie czekać wiele atrakcji. Na miejscu będą odbywać się turnieje e-sportowe, w których będzie można wziąć czynny udział lub śledzić na żywo rozgrywki w PES 2020, Fortnite czy Call of Duty. W strefie Lenovo Legion pojawią się również gwiazdy polskiego youtube’a –  m.in. Tivolt, Ziemniak, Nexos, Snatchie, Ziomek, Saju czy DaaV, którzy wezmą udział w gamingowych zmaganiach oraz eksperci od e-sportu i technologii. Będą oni na żywo komentować to, co dzieje się na turniejowej scenie oraz dzielić się swoimi przemyśleniami na temat gamingu, nowych technologii, hardware’u, e-sportu i jego przyszłości.

 

Na odwiedzających stoisko Lenovo Legion czeka również wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, quizy, konkurs cosplay oraz pokazy taneczno-muzyczne. Streaming na żywo z tego, co dzieje się w strefie Lenovo Legion podczas całego turnieju IEM będzie można śledzić w kanałach społecznościowych marki Lenovo Polska i Lenovo Legion Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *