LEGO DC SUPER-ZŁOCZYŃCY – DZIŚ PREMIERA DRUGIEGO Z DODATKÓW NAWIĄZUJĄCYCH DO FILMU AQUAMAN

Newsy
wtorek, 08 stycznia 2019 602 Wyświetleń 0 Komentarzy
LEGO DC SUPER-ZŁOCZYŃCY – DZIŚ PREMIERA DRUGIEGO Z DODATKÓW NAWIĄZUJĄCYCH DO FILMU AQUAMAN

Gracze wyruszą na niebezpieczną misję w podwodnym królestwie Atlantydy, by powstrzymać Siedem Królestw przed zjednoczeniem przeciwko światu na powierzchni

 

Dziś premierę ma drugi z dodatków Aquaman Pakiet Filmowy do gry LEGO DC Super-Złoczyńcy, dostępnej w polskiej wersji językowej (dubbing) na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Obydwa dodatki są powiązane z filmem Aquaman, który można obejrzeć w polskich kinach.

 

Dla posiadaczy Przepustki Sezonowej, obie części dodatku Aquaman Pakiet Filmowy są dostępne do ściągnięcia już teraz. Przepustka Sezonowa, która dodaje 6 dodatków z planszami i 4 dodatki z postaciami, jest dodawana do Edycji Deluxe LEGO DC Super-Złoczyńcy, dostępnej do zakupu w sieci sklepów Media Markt. Gracze, którzy nie posiadają Przepustki Sezonowej, mogą zakupić obydwa dodatki Aquaman oddzielnie.

 

Napakowane akcją dodatki Aquaman Pakiet Filmowy oferują graczom kontrolę nad legendarną parą DC, Aquamanem i Merą, w podwodnym królestwie Atlantydy. To oni muszą poprowadzić swój lud przeciwko bratu Aquamana, Ormowi, który pragnie połączyć siedem królestw i ruszyć na podbój świata na powierzchni. Dodatki rozszerzają ogromny wybór 150 ikonicznych postaci z uniwersum DC. Pierwszy z nich dodał grywalne postacie: Aquaman (Gladiator), Black Manta (w stroju z filmu), Mera, Orm (Gladiator), Król Nereus i Królowa Atlanna. Drugi z dodatków oferuje kolejne grywalne postacie: Aquaman (w stroju z filmu), Vulko, Trench Creature, Murk, Brine King i Orm (w stroju z filmu).

 

W LEGO DC Super-Złoczyńcy Liga Sprawiedliwości zniknęła, zostawiając ochronę Ziemi w rękach nowej, dziwnej grupy bohaterów z równoległego wszechświata, Syndykatu Sprawiedliwości. Słynni superzłoczyńcy DC z Legionu Zagłady odkryli jednak, że najnowsi ziemscy herosi są nie do końca tymi, za kogo się podają… Teraz ta drużyna wyrzutków z w pełni edytowalną postacią gracza u steru musi połączyć siły, aby odkryć i pokrzyżować mroczne plany obcych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *