LEGO DC SUPER-ZŁOCZYŃCY – DZIŚ PREMIERA DODATKU Z POSTACIAMI Z FILMÓW DC

Newsy
wtorek, 12 lutego 2019 755 Wyświetleń 0 Komentarzy
LEGO DC SUPER-ZŁOCZYŃCY – DZIŚ PREMIERA DODATKU Z POSTACIAMI Z FILMÓW DC

Dziś premierę ma dodatek Zestaw postaci z filmów DC do gry LEGO DC Super-Złoczyńcy, dostępnej w polskiej wersji językowej (dubbing) na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zestaw zawiera ikonicznych Superherosów i Superzłoczyńców DC, w tym: Wonder Woman, Batman, Flash, Superman, Cyborg i Deathstroke – wszyscy z nowym wyglądem znanym z filmu Warner Bros. Pictures, pod tytułem Liga Sprawiedliwości. Gracze mogą również zagrać oryginalnymi, komiksowymi wersjami tych postaci.

 

Jako jedna z najbardziej uwielbianych i ikonicznych postaci DC wszechczasów, Wonder Woman przez prawie 80 lat stanowiła symbol prawdy, sprawiedliwości i równości wszystkich ludzi. Z jej nadzwyczajną siłą i legendarnymi bitewnymi umiejętnościami, od zawsze stoi po stronie pokoju i walczy przeciwko złoczyńcom na Ziemi.

 

Batman w imię swoich rodziców, których odebrano mu gdy był dzieckiem, poświęcił swoje życie niekończącej się krucjacie przeciwko kryminalistom. Superheros bez mocy wytrenował swoje ciało i umysł do fizycznej perfekcji. Używając nowoczesnej technologii, trzyma pieczę nad Gotham City, stając przeciwko przestępcom takim jak Joker.

 

Mistrz prędkości i czasu, Flash, często używa swoich mocy do podróży między erami, a nawet między wymiarami. Jako superbohater, Flash zawsze stara się jak może, by zapobiec tragediom i powstrzymać te, które dzieją się w tym momencie.

 

Superman to pierwszy superbohater świata. Znany jest ze swojego charakterystycznego znaku, czyli litery „S”, a także z niepowstrzymanej super siły i możliwości latania. Człowiek Ze Stali dąży do reprezentowania wrodzonej dobroci ludzkiego ducha oraz zdolności każdej żywej istoty do czynienia dobra.

 

Pół-człowiek, pół-maszyna, Cyborg jest o wiele silniejszy niż normalni ludzie. Komunikując się z komputerami, jego genialny umysł może emitować różne typy energii, robiąc z niego potężnego wojownika. Jako jeden z największych superbohaterów naszej planety, Cyborg używa swoich zdolności do komunikowania się z technologią do ratowania niewinnych żyć.

 

Deathstroke jest jedynym Superzłoczyńcą z filmu Liga Sprawiedliwości, który pojawił się w Zestawie postaci z filmów DC. Polega nie tylko na swojej ponadprzeciętnej prędkości, sile i zmysłach, ale przede wszystkim na swojej niezwykle wysokiej inteligencji, która czyni z niego genialnego taktyka. Jest jednym z największych i najbardziej przerażających Superzłoczyńców na świecie.

 

Zestaw postaci z filmów DC to część Przepustki Sezonowej i jest dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Edycji Deluxe gry LEGO DC Super-Złoczyńcy. Zestaw może być również kupiony osobno.

 

W LEGO DC Super-Złoczyńcy Liga Sprawiedliwości zniknęła, zostawiając ochronę Ziemi w rękach nowej, dziwnej grupy bohaterów z równoległego wszechświata, Syndykatu Sprawiedliwości. Słynni superzłoczyńcy DC z Legionu Zagłady odkryli jednak, że najnowsi ziemscy herosi są nie do końca tymi, za kogo się podają… Teraz ta drużyna wyrzutków z w pełni edytowalną postacią gracza u steru musi połączyć siły, aby odkryć i pokrzyżować mroczne plany obcych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *