Legends of Runeterra na komputerach PC i urządzeniach przenośnych

Newsy
piątek, 01 maja 2020 455 Wyświetleń 0 Komentarzy
Legends of Runeterra na komputerach PC i urządzeniach przenośnych

Strategiczna gra karciana czerpiąca inspirację z League of Legends zyskuje dodatek Wzbierający Przypływ, który wzbogaci grę o ponad 120 nowych kart i 11 nowych bohaterów.

W ramach oficjalnej premiery LoR pojawi się też pierwszy dodatek pt. Wzbierający Przypływ.

 Najnowsza zawartość oferuje nowy region, Bilgewater, w którym pirackie watahy wilków morskich nigdy nie przegapią szansy na łupy, a potwory z głębin pochłaniają całe statki w najmniej spodziewanym momencie. W zdradzieckim porcie Bilgewater miejscowi żyją i umierają według jednej zasady: zgarnij wszystko, co tylko wpadnie ci w ręce. Wzbierający Przypływ przyniesie ze sobą 120 nowych kart i 11 bohaterów z uniwersum League of Legends, takich jak Miss Fortune, Fizz czy Gangplank. Poza nimi pojawi się sześć nowych mechanik kart, które dodadzą rozgrywce głębi i podkreślą jej intrygujący przebieg.

Nie możemy się doczekać oficjalnej premiery Legends of Runeterra po niezwykle obiecujących, otwartych testach beta — stwierdził Jeff Jew, producent wykonawczy. — Nasze zaangażowanie w prace nad rozgrywką opartą na interakcji i strategii, zaawansowanymi opcjami budowania talii i fantastycznymi zmaganiami z udziałem bohaterów pozostaje bez zmian. Nadszedł idealny moment na to, aby ruszyć w głąb świata Runeterry i przekonać się, co w sobie kryje. Dziękujemy wszystkim, którzy grali i dzielili się opiniami podczas testów beta oraz tym, którzy dołączają do nas teraz. Do zobaczenia w grze!

Legends of Runeterra to strategiczna gra karciana w świecie League of Legends, w której o wygranej decyduje kreatywność, umiejętności i mądre planowanie. Gracz wybiera bohaterów i łącz karty z różnych regionów — każda z nich ma swój niepowtarzalny styl i atuty. Stworzenie doskonałej talii to idealna droga do pokonania konkurencji! Komponowanie talii i gromadzenie kart jeszcze nigdy nie było tak łatwe, LoR oferuje najbardziej przystępny graczom system postępów wśród tego typu produkcji. Każdy może zdobyć wszystkie karty za darmo lub bezpośrednio kupić potrzebne egzemplarze. Nigdy nie trzeba będzie kupować pakietów z losowymi kartami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *