LEGENDARNA MARKA OBUWIA PALLADIUM ŚWIĘTUJE KOLEJNY ROZDZIAŁ GRY DESTINY AUTORSTWA BUNGIE, PODEJMUJĄC Z NIMI WSPÓŁPRACĘ NAD LIMITOWANĄ EDYCJĄ OBUWIA

Newsy
środa, 16 października 2019 787 Wyświetleń 0 Komentarzy
LEGENDARNA MARKA OBUWIA PALLADIUM ŚWIĘTUJE KOLEJNY ROZDZIAŁ GRY DESTINY AUTORSTWA BUNGIE, PODEJMUJĄC Z NIMI WSPÓŁPRACĘ NAD LIMITOWANĄ EDYCJĄ OBUWIA

Aby uczcić premierę Destiny 2: Twierdza Cieni, nowego rozdziału niezwykle popularnej i uznanej przez krytyków gry wideo Destiny, który ukazał się 1 października, francuska marka obuwia Palladium rozpoczęła współpracę z producentem gier Bungie. Wspólnie stworzą dwa modele obuwia Pampa Baggy, które wpasują się w kosmiczną przestrzeń świata Destiny.

Odkrywanie nowych horyzontów to temat bliski marce Palladium. Światowej sławy, niezależny producent gier Bungie, zabiera legendarną francuską markę w podróż nie z tej ziemi. Jako oficjalny producent obuwia do kosmicznych wojaży dla fanów Destiny, Palladium stworzyło nowe obuwie nie z tego świata, do przygód na tym świecie, podczas gdy saga Destiny zabiera swoich graczy na niezbadane kresy kosmicznej przyszłości.

 

W skład kolekcji wchodzą dwa modele w stylu Pampa Baggy – PAMPA BAGGY LUNAR CREW oraz PAMPA BAGGY TAIKONAUT. Na każdej parze umieszczony został charakterystyczny symbol Destiny oraz motywy z opuszczonych laboratoriów naukowych i statków kolonizacyjnych ze Złotego Wieku. Na butach znajduje się też logo Pierwszego Światła, księżycowej budowli z Destiny, wypisane chińskimi znakami 曙光 (Shǔguāng) oznaczającymi „Świt ” oraz „Pierwsze Światło”.

 

Inspiracją do powstania obuwia Pampa Baggy Taikonaut był egzotyczny hełm noszony w grze przez pierwszych chińskich astronautów, dokonujących kolonizacji Księżyca w uniwersum Destiny. Buty dostępne będą w mglistoszarej wersji kolorystycznej z dodatkami w kolorach „stali zgrzewnej” oraz „matowego złota”. Księżycowe buty Pampa Baggy oferowane są w jasnej kolorystyce przypominającej kolor skały księżycowej, trafnie nazwanej „mglistą”. Ozdobione zostały motywami z opuszczonych ośrodków badań rozmieszczonych na Księżycu w Destiny.

 

Przeczesywanie Układu Słonecznego w celu odkrycia reliktów Złotego Wieku, odkrywanie skarbów i pokonywanie potężnych wrogów, tworzenie nowych więzi międzygalaktycznych przyjaźni, chęć podróżowania po rozległych krainach przedstawionych w grach Destiny, wszystko to odzwierciedla zapał Palladium do eksploracji.

 

Każda para butów Destiny Pampa Baggys znajduje się w ozdobnym opakowaniu z mapą nieba i promieniami, które są częścią charakterystycznej estetyki „mitycznego science-fiction” Destiny.

 

Od 18 października europejscy fani gry Destiny i entuzjaści mody będą mieli możliwość dokonania zamówienia z nowej kolekcji w przedsprzedaży.

 

Kolekcja Palladium x Destiny jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepach internetowych Palladium oraz Bungie w USA, w ograniczonej ilości.

www.palladiumboots.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *