Kwietniowa oferta PlayStation Plus – Uncharted 4: Kres Złodzieja i DiRT Rally 2.0!

Newsy
środa, 01 kwietnia 2020 472 Wyświetleń 0 Komentarzy
Kwietniowa oferta PlayStation Plus – Uncharted 4: Kres Złodzieja i DiRT Rally 2.0!

Prezentujemy kwietniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły: Uncharted 4: Kres Złodzieja i DiRT Rally 2.0, czyli ostatnia część przygód kultowego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a oraz wyjątkowa dawka sportowych emocji dla wszystkich fanów gier wyścigowych. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 7 kwietnia, od godziny 11:00.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Kilka lat po swojej ostatniej przygodzie emerytowany poszukiwacz skarbów, Nathan Drake, zmuszony jest wrócić do złodziejskiego świata. Główny bohater, kierowany względami osobistymi, wyrusza na największą ze swoich przygód, przemierzając świat tropem historycznego spisku, dotyczącego legendarnego skarbu piratów. Ta przygoda wystawi na najwyższą próbę sprawność fizyczną i determinację Drake’a, któremu w końcu przyjdzie zadecydować, co jest w stanie poświęcić w imię ratowania najbliższych. Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry’ego Avery’ego, Sam i Nathan wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. UNCHARTED 4: Kres Złodzieja zabiera graczy w podróż dookoła świata.

DiRT Rally 2.0

Dirt Rally 2.0 czyli kontynuacja świetnie przyjętej pierwszej części, powraca jako czyste off-roadowe doświadczenie wyścigowe. Rajdy odbywają się na tworzonych przez graczy z całego świata torach, których powierzchnia ulega eksploatacji, co oznacza, że gracze będą teraz świadkami zmiany wyglądu trasy w zależności od numeru startowego. Aby najlepiej przygotować się do wyścigów, gracze będą mogli skonstruować najlepsze wersje swoich ulubionych samochodów rajdowych w programie Vehicle Builder. Zarabiając i kupując nowe części do swoich samochodów, użytkownicy mogą zwiększać osiągi i spełniać wymagania wejściowe potrzebne w wyzwaniach w trybie dla wielu graczy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *