Kwiecień 2021 w HBO GO

Newsy
czwartek, 08 kwietnia 2021 361 Wyświetleń 0 Komentarzy
Kwiecień 2021 w HBO GO

Kwiecień w HBO GO wypełniony będzie nowościami filmowo-serialowymi. Będą wśród nich nowe filmy i seriale kryminalne, obyczajowe, fantasy, komedie oraz produkcje dokumentalne.

Miesiąc rozpocznie się od premiery czwartego sezonu Fargo. W tej odsłonie w roli głównej wystąpi Chris Rock, a akcja rozrywać się będzie w 1950 roku w Kansas City. Będzie to historia dwóch przestępczych rodzin, które zawarły niestabilny rozejm i, aby go umocnić, głowy obu rodów wymieniły się swoimi synami.

Wszystkich fanów, którzy nie mogą się doczekać ponownego spotkania z Rachel, Monicą, Phoebe, Joey’em, Chandlerem i Rossem na pewno ucieszy wiadomość, że już w połowie kwietnia do HBO GO dodane zostają wszystkie sezony kultowego już serialu Przyjaciele.

Nadchodzący miesiąc przyniesie również premiery nowych seriali HBO. Będą wśród nich Nierealne, czyli historia niezwykłej grupy ludzi, głównie kobiet, którzy nagle zaczynają przejawiać nadprzyrodzone zdolności. Wszyscy członkowie tej nowej społeczności ze względu na swoje nowe umiejętności znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W produkcji tej zobaczymy m.in. Laurę Donnelly, Ann Skelly, a także Olivię Williams  i Jamesa Nortona. Kolejną nowością będzie serial kryminalny Mare z Easttown, a w nim wielokrotnie nagradzana Kate Winslet w roli głównej. Serial podąża śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. Wśród nowości nie zabraknie także europejskiego punktu widzenia. W kwietniu swoją premierę będzie mieć także norweska produkcja obyczajowa HBO Europe Witamy na odludziu. Serial przedstawi losy wyjątkowych i borykających się z własnym życiem mieszkańców pewnego norweskiego odludzia, opowiadając jednocześnie o poszukiwaniu swojego miejsca, a także o cross dressingu, egzorcyzmach i godzeniu się z nieidealnością życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *