KRÓL POWRACA – GRA KING’S BOUNTY 2

Newsy
czwartek, 15 sierpnia 2019 629 Wyświetleń 0 Komentarzy
KRÓL POWRACA – GRA KING’S BOUNTY 2

Popularna seria turowych strategii powróci w glorii i chwale w 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One

Następca uznanych tytułów z serii będzie dostępny w polskiej wersji językowej w 2020 roku na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One.

King’s Bounty 2 to nowe spojrzenie na docenioną serię fantasy, rozszerzające taktyczne starcia turowe o naprawdę wciągające mechaniki RPG, które sprawiają, że każda podjęta decyzja jest brzemienna w skutki – czy to podczas prowadzenia wojsk do boju przeciwko nieumarłym okropieństwom czy podczas budowania relacji z mieszkańcami miasteczek. Poznaj bogaty świat, łączący realizm z klasycznym fantasy, pełen ciekawych historii, pamiętnych postaci i wyborów moralnych!

Wcielając się w rolę jednego z trzech herosów, z których każdy posiada własną niepowtarzalną przeszłość, rozpoczniesz nieliniową przygodę w otwartym, tętniącym życiem świecie fantasy. Śmiertelne zagrożenie pojawiło się w ogromnej krainie Antara. Tajemnicza zaraza wypełzła z najdalszych zakamarków i zaczęła plugawić ziemię oraz wszystkich jej mieszkańców. Uchodźcy z dotkniętych plagą terenów zaczęli przybywać do królestwa Nostrii, co doprowadziło do braków żywności i zasobów. Za przyczyną zarazy niegdyś zwykli ludzie zmieniają się w wynaturzone potwory i pustoszą pola i lasy, siejąc chaos i zniszczenie. Cała kraina musi walczyć o przetrwanie, co sprawia, że ciężar twoich decyzji będzie większy niż kiedykolwiek. Jaką przyszłość zagwarantujesz Antarze?

Cechy charakterystyczne:

  • Interaktywna, filmowa fabułaKing’s Bounty 2 to filmowa opowieść, która przekazuje władzę nad wydarzeniami w twoje ręce. Zgodnie z klasycznymi tradycjami RPG, musisz dokonywać trudnych wyborów moralnych, które mają dalekosiężny wpływ na losy całej krainy. Zamiast jednak polegać na prostych wyborach dialogowych, to twoje czyny są naprawdę brzemienne w skutki.
  • Otoczenie się liczy – Kiedy rozpoczniesz fazę walki, pole bitwy bezpośrednio odwzorowuje konkretny fragment mapy świata, który był obecnie odkrywany. Zastanów się więc, czy warto angażować się w walkę, czy lepiej zminimalizować potencjalne ryzyko. Pamiętaj, że walka na odpowiednim terenie może ci zagwarantować przewagę.
  • Koniec z płaskimi arenami – Realistyczne, przestrzenne pola bitew są integralną częścią systemu walki w King’s Bounty 2. Na mapach znajduje się wiele przeszkód i obiektów, od wąwozów po wzgórza, a także wozy i inne elementy blokujące przestrzeń, co wpływa na ilość możliwych scenariuszy potyczki. Każde starcie to teraz wynik niepowtarzalnych przewag i niedogodności taktycznych.
  • Nowy system rozwoju postaci  w King’s Bounty 2  możesz wybrać jedną z trzech postaci, z których każda posiada własną, niepowtarzalną opowieść. Podczas odkrywania krainy, ich historie się zmieniają, a same postacie dążą do różnych ideałów: siły, sztuki, porządku lub anarchii. Wybory te wpływają nie tylko na zachowanie postaci NPC, które walczą u twojego boku, ale mają też spory wpływ na cały świat wokół.
  • Niepowtarzalne drużyny – Każda drużyna składa się z absolutnie niepowtarzalnych jednostek, wyposażonych w unikatowy wygląd i umiejętności. Zamiast anonimowych rekrutów, tworzysz armie ludzi, elfów, trolli i innych stworów, które większość czasu spędzają walcząc ramię w ramię i wytwarzając długotrwałe więzi.
  • Taktyczna głębia na polu bitwyKing’s Bounty 2 wprowadza do serii wiele nowych opcji taktycznych, takich jak zasięg wzroku, co przekłada się na głębszy i bogatszy wymiar walki. Zaskakujące taktyczne wydarzenia w trakcie starć spowodują, że będziesz zmuszony zawsze mieć się na baczności.
  • Wyjątkowa mieszanka realizmu i fantasy – Poznaj ogromną krainę fantasy, która idealnie łączy ulubione motywy z ponurym realizmem, dzięki czemu na własnej skórze odczujesz desperacką wojnę w całym królestwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *