KOZACY 3: ODSIECZ WIEDEŃSKA – premiera

Gry
wtorek, 31 stycznia 2017 1083 Wyświetleń 0 Komentarzy
KOZACY 3: ODSIECZ WIEDEŃSKA – premiera

Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska to nowa wersja gry Kozacy 3, wzbogacona o dodatek Dni Świetności. Jej dystrybutorem jest cdp.pl.

Kozacy 3 to prawdziwy klasyk gatunku RTS, w którym gracze mają do dyspozycji specjalne budowle, produkcję surowców, szeroki asortyment jednostek, oraz dużą gamę broni palnej. Wpływ na krajobraz i realistyczna fizyka zapewniają nieograniczoną liczbę możliwości taktycznych.

e7117cb7-72fa-4a97-b3ab-84d2c6d0a462.jpg

W rozszerzonej edycji Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska poza grą znalazł się również dodatek Dni Świetności, przedstawiający najbardziej ekscytujące wydarzenia w historii XVII-wiecznej Polski. Od fenomenalnej bitwy pod Kłuszynem aż po Odsiecz Wiedeńską, poprowadź uskrzydlonych husarzy przez erę ich świetności.

5 nowych misji zabiera gracza w podróż po Europie i pozwala wcielić się w generała w czasie najważniejszych wydarzeń militarnych XVII i XVIII wieku. Na pola bitwy wyrusza 5 nowych jednostek, w tym oryginalne oddziały Polski, Danii czy Holandii.

Najnowsze wydanie powstało przy współpracy z Michaelem Morysem-Twarowskim, autorem książki „Polskie imperium. Wszystkie kraje podbite przez Rzeczpospolitą”, historykiem, który z brawurą i swadą opisuje czasy, gdy Polska była supermocarstwem. Książka została wydana przez Wydawnictwo Znak Horyzont. Poza fragmentem książki w pudełku znajduje się również plakat.

552b34c2-0aa2-4c25-9267-837910336173.jpg

Więcej o grze Kozacy 3:

Powrót legendarnych Kozaków!
Najnowsza odsłona utytułowanej strategii z 2001 roku powraca z niesamowitą rozgrywką, w której udział biorą tysiące wojowników. To prawdziwy klasyk gatunku RTS, w którym gracze mają do dyspozycji specjalne budowle, produkcję surowców, szeroki asortyment jednostek oraz dużą gamę broni palnej. Wpływ na krajobraz i realistyczna fizyka zapewnią nieograniczoną liczbę możliwości taktycznych.

Imponująca skala!
Do 10 000 żołnierzy na polu bitwy, 12 grywalnych nacji, 70 rodzajów jednostek, 100 prac naukowych i ponad 140 różnych zabytków.

Klasyczna rozgrywka
Strategia czasu rzeczywistego z modelem wytwarzania surowców oraz drzewkiem rozwoju. Bitwy morskie, wpływ na krajobraz i realistyczna fizyka pozwolą graczowi na ogromną liczbę posunięć taktycznych.

Tryb wieloosobowy
Zapierające dech w piersiach bitwy dla wielu graczy. Możliwość tworzenia zespołów lub grania przeciwko AI. Elastyczne dopasowywanie losowych map z doborem pożądanego krajobrazu.

Cechy gry:
·         Zapierająca dech w piersiach historyczna strategia czasu rzeczywistego
·         Akcja rozgrywana w Europie w XVII i XVIII wieku
·         5 historycznych kampanii dla jednego gracza
·         12 grywalnych nacji, tym Polska z oddziałami husarii
·         Imponujące bitwy do 10 000 żołnierzy na mapie
·         Realistyczna fizyka pocisków i kul armatnich
·         Znaczny wpływ na krajobraz – tak, aby dopasować go do taktyki gracza
·         Nieskończone warianty walk z wrogami na losowych mapach
·         Elastyczny generator map z doborem pożądanego krajobrazu

Nowe wydanie zawiera podstawową wersję gry oraz dodatek dni świetności

  • Polska kampania: Weź udział w najbardziej ekscytujących wydarzeniach z historii XVII-wiecznej Polski. Od fenomenalnej bitwy pod Kłuszynem aż po Odsiecz Wiedeńską, poprowadź uskrzydlonych husarzy przez erę ich świetności.
  • Nowe ekskluzywne misje: 5 nowych, ekscytujących misji zabierze cię w podróż po Europie i pozwoli wcielić się w generała w czasie najważniejszych wydarzeń militarnych XVII i XVIII wieku.
  • Dodatkowe państwa: Zagraj potężną Danią lub Holandią. Każda nacja posiada unikalne budynki, jednostki i motywy muzyczne.
  • Zupełnie nowe jednostki: Na pola bitwy wyruszy 5 nowych jednostek, w tym oryginalne oddziały nowych państw i Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *