KOZACY 3 – IMPREZY I AKCJA SPECJALNA

Gry
piątek, 16 września 2016 745 Wyświetleń 0 Komentarzy
KOZACY 3 – IMPREZY I AKCJA SPECJALNA

Premiera gry Kozacy 3 już 20 września. W związku z nową odsłoną słynnej strategii zaplanowaliśmy kilka wydarzeń. Wyłącznym dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Już w poniedziałek 19 września o godz. 18 w Empiku w warszawskim centrum handlowym Arkadia odbędzie się premiera gry Kozacy 3. Będzie połączona ze spotkaniem z Jackiem Komudą, znanym pisarzem oraz współautorem specjalnego wydania gry oraz konsultantem polskiej wersji językowej. W trakcie spotkania będzie można zadać pytanie autorowi, zdobyć autograf oraz wygrać koszulkę przygotowaną specjalnie na premierę gry.

To nie koniec specjalnych wydarzeń związanych z premierą gry Kozacy 3. 1 października w warszawskim lokalu Budda Play (ul. Białostocka 9) odbędzie się impreza Kozacka Budda, przygotowana przez prężną społeczność popularnego cyklu strategii. Na miejscu będzie można pograć w grę na jednym z 12 pecetów, zagrać w turnieju pokazowym 1 na 1 i spotkać się z innymi fanami gry – a na tym lista atrakcji się nie kończy. Impreza trwa od godz. 11, turniej rozpoczyna się o 15, koniec przewidziany jest na godz. 22.

Złotówka ze sprzedaży każdego egzemplarza gry zostanie przeznaczona na ratowanie najstarszego drzewa w Polsce – Cisu Henrykowskiego, rosnącego w Henrykowie Lubańskim (Dolny Śląsk). Jego wiek szacuje się na 1200-1500 lat, a historia jest pełna niewesołych przygód – od koniec lat 80. mocno doświadczyła je wichura, a w 1813 roku pień został pocięty przez… Kozaków. Od pewnego czasu drzewo usycha – aktualnie trwają prace nad uratowaniem drzewa. Cieszymy się, że wraz z graczami możemy przyczynić się do tej akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.