Koronawirus zamyka CD-Action

Newsy
poniedziałek, 27 kwietnia 2020 1067 Wyświetleń 0 Komentarzy
Koronawirus zamyka CD-Action

Spekulacje i plotki, które krążyły w sieci od pewnego czasu – zostały potwierdzone. Redakcja największego magazynu o grach – dostała wypowiedzenie.

Dla osób mojego pokroju to bardzo smutna wiadomość. CD-Action stanowiło połowę mojego życia gamingowego.  To własnie w tym magazynie poznałem tytuły i gatunki, które ukształtowały mnie jako prawdziwego gracza.

W oficjalnym newsie, zamieszczonym na https://www.cdaction.pl/news-60522/cd-action–co-dalej.html

widnieje informacja, że czerwcowy numer ukaże się bez zmian… jednak już bez płyty, na której zamieszczane były zarówno pełne wersje gier, jak i dema tapety i ciekawe artykuły czy solucje.

Natomiast na profilu facebookowym redakcji czytamy:

W związku z doniesieniami na temat przyszłości dotyczącej magazynów „CD-Action” i „PC Format” Wydawnictwo Bauer informuje, że oba czasopisma nadal będą się ukazywać.

Dziennikarze otrzymali wypowiedzenia i mają różne okresy wypowiedzenia, w trakcie których pracować będą nad kolejnymi wydaniami.

Decyzja o dalszych losach ww tytułów zostanie podjęta w nadchodzących miesiącach.

Szkoda. Mamy tylko nadzieję, że redaktorzy i dziennikarze tworzący CD-Action szybko znajdą dla siebie nowe miejsca pracy, gdzie będą mogli zaprezentować swoje wybitne umiejętności redaktorskie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *