Konsolowa Assetto Corsa przekroczyła metę

Gry
piątek, 26 sierpnia 2016 594 Wyświetleń 0 Komentarzy
Konsolowa Assetto Corsa przekroczyła metę

26 sierpnia debiutuje wyczekiwana, konsolowa wersja Assetto Corsa. Techland, będący polskim wydawcą i oficjalnym partnerem 505 Games, zaprasza na premierowy zwiastun produkcji włoskiego Kunos Simulazioni. Gra w polskiej wersji kinowej jest dostępna na rynku w cenie 219,90 zł na Play Station 4 oraz Xbox One.

Assetto Corsa pierwotnie ukazała się na rynku w wersji PC szybko uzyskując status  symulacji o niezrównanym poziomie realizmu, która jak żadna inna oddaje wrażenia z realnej jazdy. Gra zasłynęła precyzyjnym odwzorowaniem aut oraz laserowym skanowaniem torów, które odpowiadają realnym z dokładnością co do milimetra.

 

Studio Kunos Simulazioni wciąż udoskonala swoją produkcję. Od dziś symulacją mogą cieszyć się gracze konsolowi, dostający najbardziej dopieszczoną wersję gry. Assetto Corsa będzie też rozwijana po premierze – niebawem ukaże się DLC z ikonicznym samochodami włoskich marek takich jak Ferrari i Maserati oraz pakiet aut legendarnej niemieckiej marki Porsche, która wraca do świata gier wyścigowych po 12 latach. Warto również podkreślić, że konsolowa wersja Assetto Corsa działa w rozdzielczości 1080p zarówno na Xbox One jak i PlayStation 4.

Assetto Corsa na polskim rynku będzie też dostępna w limitowanej edycji premierowej – Prestige Edition. Premierowy nakład będzie wzbogacony o darmowy bonus – Prestige Pack zawierający 9 niesamowitych samochodów. Prestige Edition będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.