Konsole Xbox One S już od 699 zł, Xbox One X już od 1499 zł. Oferty Xbox na Black Friday

Newsy
poniedziałek, 25 listopada 2019 429 Wyświetleń 0 Komentarzy
Konsole Xbox One S już od 699 zł, Xbox One X już od 1499 zł. Oferty Xbox na Black Friday

Microsoft przygotował z okazji Black Friday szereg ofert promocyjnych dla fanów marki Xbox, obejmujących konsole Xbox One w cenach zaczynających się od 699 zł, abonamenty Xbox Game Pass, gry cyfrowe i pudełkowe, oraz bogaty wybór akcesoriów. Oferta obowiązuje w Sklepie Microsoft oraz w sklepach stacjonarnych i online sieci RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, Komputronik, X-kom i NeoNet*.

 

Xbox One X. Najpotężniejsza konsola do gier na świecie.

Xbox One X to najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Konsola Xbox One X otrzmuje również regularne aktualizacje Enhanced, dzieki którym gry wydane już na oryginalnej konsoli Xbox One otrzymują liczne usprawnienia techniczne i wizualne, w tym wyższą rozdzielczość, płynniejsze animacje czy skrócony czas ładowania.

 • Konsola Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grą Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ – 1499 zł
 • Konsola Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grą Gears 5 – 1499 zł
 • Konsola Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Forza Horizon 4 i Forza Motorsport 7 – 1499 zł
 • Konsola Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ i EA SPORTS FIFA 20 – 1729 zł
 • Konsola Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Gears 5 i EA SPORTS FIFA 20 – 1729 zł
 • Konsola Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Forza Horizon 4, Forza Motorsport 7 i EA SPORTS FIFA 20 – 1729 zł

Xbox One S. Gry i rozrywka w jakości 4K.

Konsola Xbox One S to wszechstronne urządzenie rozrywkowe, gwarantujące najlepsze treści dla całej rodziny. Graj w gry i oglądaj filmy w żywszych barwach dzięki technologii High Dynamic Range, przesyłaj strumieniowo wideo w 4K z Netflix, i oglądaj filmy na wbudowanym odtwarzaczu Blu-ray™ w jakości Ultra HD.

 • Konsola Xbox One S All-Digital Edition z dyskiem twardym 1TB i grami Minecraft, Sea of Thieves i pakietem dodatków Fortnite – 699 zł
 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ – 949 zł
 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Gears 5 – 949 zł
 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Forza Horizon 4 z dodatkiem LEGO Speed Champions – 949 zł
 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB, drugim kontrolerem bezprzewodowym Xbox i grą EA SPORTS FIFA 20 – 1179 zł
 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grami Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ i EA SPORTS FIFA 20 – 1179 zł
 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grami Gears 5 i EA SPORTS FIFA 20 – 1179 zł
 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grami Forza Horizon 4 z dodatkiem LEGO Speed Champions i EA SPORTS FIFA 20 – 1179 zł

Xbox Game Pass. Ponad 100 gier w abonamencie.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami.

 • 3-miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate 50% taniej (oferta dostępna w sklepach stacjonarnych; dla wszystkich użytkowników)
 • 3-miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł (oferta dostępna na konsoli; tylko dla nowych użytkowników)

 

Najpopularniejsze gry i akcesoria do konsoli Xbox One

W ramach Black Friday obowiązują także promocyjne oferty cenowe na najpopularniejsze gry w wielu gatunach – od gier akcji, przez tytuły wyścigowe i pozycje dla całej rodziny – oraz akcesoria do konsol Xbox.

 • Zaprojektuj własny kontroler Xbox Design Lab już od 259 zł i skorzystaj z bezpłatnej dostawy (oferta dostępna wyłącznie w Sklepie Microsoft)
 • Oszczędź 20% na bezprzewodowych kontrolerach Xbox (oferta dostępna w sklepach stacjonarnych i w Sklepie Microsoft)
 • Oszczędź do 50% na ponad 650 grach cyfrowych Xbox. Subskrybenci Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate otrzymują dodatkowe 10% zniżki (oferta dostępna wyłącznie w Sklepie Microsoft)

* Oferta obowiązuje od 23.11.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów. Ceny i zestawy mogą różnić się w zależności od sprzedawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *