Konsole PlayStation 4 w wyjątkowych cenach!

Newsy
poniedziałek, 21 października 2019 597 Wyświetleń 0 Komentarzy
Konsole PlayStation 4 w wyjątkowych cenach!

W dniach od 21 października do 3 listopada, w sklepach stacjonarnych i internetowych wybranych sieci handlowych, konsole: PlayStation 4 Slim 500GB, PlayStation 4 Slim 1GB z grą, a także PlayStation 4 Pro będą dostępne w cenach promocyjnych.

PlayStation 4 – najlepsze miejsce do grania!

Konsola, która zadebiutowała pod koniec 2013 roku, do tej pory sprzedała się w ilości ponad 91 milionów egzemplarzy na całym świecie. PlayStation 4, w wersji Slim, o pojemności 500GB, umożliwia granie w wielokrotnie nagradzane ekskluzywne tytuły Sony Interactive Entertainment, takie jak: Uncharted 4, God of War, Marvel’s Spider-Man, Days Gone, a także najnowszy hit, który swoją premierę będzie miał 8 listopada – Death Stranding.

PlayStation 4 Pro to przede wszystkim zwiększona wydajność. Użytkownicy posiadający wyświetlacze 4K mogą cieszyć się wyższą i bardziej stabilną częstotliwością wyświetlania klatek. Ponadto, wszystkie systemy PS4, wspierają technologię wyświetlania obrazu HDR, co umożliwia oddanie poszczególnych odcieni, przy użyciu o wiele bogatszej gamy kolorów.

PlayStation to również grono ponad 90 milionów aktywnych użytkowników PlayStation Network, a także PlayStation Plus, którego stała subskrypcja pozwala graczom na wspólną rozgrywkę w sieci, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store i co najmniej dwie darmowe gry w każdym miesiącu.

Ceny promocyjne przykładowych produktów prezentują się następująco:

  • PlayStation 4 Slim 500GB – już od 999 PLN
  • PlayStation 4 Slim 1GB + gra – już od 1219 PLN
  • PlayStation 4 Pro – już od 1429 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *