Koncert B.A.P. – rozwiązanie konkursu

Newsy
piątek, 13 maja 2016 729 Wyświetleń 0 Komentarzy
Koncert B.A.P. – rozwiązanie konkursu

Już jutro koncert mega koreańskiej grupy B.A.P.

Jak zapewne pamiętacie w ramach tego wydarzenia zorganizowaliśmy konkurs, którego zadaniem było napisanie newsa na 1000 znaków, pełnego ciekawostek dotyczących głównej gwiazdy sobotniego koncertu.

Zgłoszeń było naprawdę sporo.

Po wielogodzinnych rozmowach wybraliśmy zwycięzcę:

 

Emilia Ambrożejczyk

A poniżej nadesłana praca.

B.A.P to grupa utworzona w 2011 roku przez TS Entertainment, w skład której wchodzi sześciu chłopaków, którzy posiadają wiele ciekawych talentów oraz zainteresowań.

Liderem zespołu jest wszechstronnie uzdolniony Bang Yong Guk, który w B.A.P zajmuje się komponowaniem i pisaniem piosenek oraz rapowaniem, mimo że dopiero mając pięć lat nauczył się mówić (obecnie może się poszczycić najniższym głosem w k-popie). Co więcej dostał się on na wydział chemii jednak zrezygnował z pójścia na studia na rzecz kariery muzycznej. Jego najbliższym przyjacielem jest Kim Himchan, który oprócz talentu wokalnego jest utalentowany muzycznie, umie on bowiem grać na pianinie oraz tradycyjnych koreańskich instrumentach: bębnach janggu, jing, kwaenggwari i daegumie. Tym samym talentem co Himchan może pochwalić się Daehyun, który oprócz grania na pianinie potrafi grać na gitarze. Najmłodszy członek zespołu – Zelo potrafi bardzo szybko rapować, a oprócz tego zawsze pracuje najciężej i najdłużej spośród wszystkich członków zespołu. Youngjae jako jedyny posiada nietypowe jak na wokalistów grup k-popowych zainteresowania, gdyż poza muzyką interesuje go polityka! Jednak najbardziej nietypowy talent spośród wszystkich członków zespołu przejawia Jongup, który potrafi jednocześnie śpiewać i robić salto do tyłu.

Teraz można zgodzić się ze słowami ich piosenki, w której śpiewają „We got the power”, bo chłopaki zdecydowanie mają moc!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.